2752
2734
عنوان

چیزی ک استرسشو داشتم سرم اومد اما ترسناک تر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 74 پست
کاراشتباهی نکن وسعی کن به مادرت بگی که هیچی بهترازاین نیست بهش بگو مامان بنظرم پسربدیم نیست بااقوام ...

مامانمم ازدواج فامیلی کرده بخاطر این‌‌خودش سختی کشیده میگ‌نمیزارم با فامیل ازدواج کنی

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
مامانمم ازدواج فامیلی کرده بخاطر این‌‌خودش سختی کشیده میگ‌نمیزارم با فامیل ازدواج کنی

بگو توسختی کشیدی به این معنی نیست منم سختی بکشم شایدبایه غریب ازدواج کردم زندگی بدی داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو توسختی کشیدی به این معنی نیست منم سختی بکشم شایدبایه غریب ازدواج کردم زندگی بدی داشتم

دیگ‌بقیه رو میخوام‌ب‌خدا بسپارم 

اگ‌حرفش اومد‌وسط‌میگم هر حرفی رو ک تو دلمه

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
دیگ‌بقیه رو میخوام‌ب‌خدا بسپارم  اگ‌حرفش اومد‌وسط‌میگم هر حرفی رو ک تو دلمه

آفرین به مادرت بگی بهترازاینه بری خودتوسبک کنی بهش پیام بدی به حرف بقیه کاربراگوش نکن

2731
آفرین به مادرت بگی بهترازاینه بری خودتوسبک کنی بهش پیام بدی به حرف بقیه کاربراگوش نکن

اوهوم اینکه بهش بگم بدترین کار دنیاس فردا مس فردام اگ شد ک باهم باشیم تو هر دعوا میکوبه تورم ک تو بودی بم گفت دوست دارم

چون میگن تو ک دوس داشتی غلط کردی گفتی نمیخوای بعد ما بهشون گفتیم ن بعدش اومدی به اونا میگی دوست دارم

حالا تو بگو

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
دقیقا عزیزم سرم اومده که بهت میگم 

اوهوم مهم اینه آلان خوشحالی پیشش

ایشالا خوشبخت شی 

مرسی بابت حرفات آرومم کرد🥰ولی اگ نرسم میشه دعام کنی زودتر فراموشش کنم

اوهوم مهم اینه آلان خوشحالی پیشش ایشالا خوشبخت شی  مرسی بابت حرفات آرومم کرد🥰ولی اگ نرسم میش ...

مرسی قربونت بشم 

توباقلب باوجودت اونوبخواه وسعی کن بامادرت درمیون بزاری مطمعن باش بهش میرسی عزیزم ❤انشالاسفیدبخت بشی

مرسی قربونت بشم  توباقلب باوجودت اونوبخواه وسعی کن بامادرت درمیون بزاری مطمعن باش بهش میرسی عز ...

مرسی خوشگلم😍😍

ی حس عجیبی دارم میدونم اگ باهاش ازدواج کنم خوشبخت میشم و آدم خوبیه  اما از طرفیم دوس دارم درسم ...

با مادرتون دوست و رفیق باشید، بهشون بگید که قلباً پسر عمه رو دوست دارید. چون ممکنه مادر فکر کنند هیچ علاقه ای نیست و  جواب رد بدن..

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
با مادرتون دوست و رفیق باشید، بهشون بگید که قلباً پسر عمه رو دوست دارید. چون ممکنه مادر فکر کنند هیچ ...

رد کردن و دیر شده🥲

نفهمیدم چرا خواستی تحقیرش کنی؟ الکی لج کردی به مادرت نگو ولی جایی دیدیشون به عمت روی خوش نش۱ون بده ( ...

چون خیلی مغرور بود ومثلا تو مع اینا جواب سلام آدمو نمیداد اینا کلا خیلی خشک بود و باعث میشد حس کنیم فرد خیلی خاصی مثلا هستن 

اوهوم دارم همین کارو میکنم

2706