2733
2734
عنوان

شوهرم جلوی جمع سرم داد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 41 پست
مشکل همینه دیگه  اگه دوطرف بشینن باهم صحبت کنن خیلی از مشکلات حل میشه ،یعنی چی که چیزی نگفت 😒

سوال منم همینه چشه چرا اینطوری میکنه 

ما تو این 7سال ی بحثی ک قهر بکنیم نداشتیم و حتی سرسنگین شدنمونم باحرف بوده

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

اسی واکنش پسر خالت چی بود؟

درسته نامحرمه و نباید اونکارو میکرد ولی رفتار شوهرتم اشتباه بود 

من خودم تو اینجور مواقع ب شوهرم پیام میدم 

اشتباه خودمو قبول میکنم اشتباه خودشو یاد اوری میکنم ترجیح میدم پیام بدم تا تو تنهاییش فک کنه و اروم بشه و با خودش ب توافق برسه بعدم ک اومد خونه محلش نزار نمیگم قهر کن جفتک بنداز ن ولی سرد برخورد کن 

مردا موجوداتین ک خیلیییی زود پشیمون میشن فقط باید بلد باشی عذاب وجدانشونو فعال کنی 🤣🤣🤣

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوال منم همینه چشه چرا اینطوری میکنه   ما تو این 7سال ی بحثی ک قهر بکنیم نداشتیم و حتی سر ...

قهر که میگین نیست 

حالا یکم بهش زمان بده ،من خودم وقتی عصبانیم هرچقدر صحبت نکنم به نفع خودمو بقیه اس 😅

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
منم یه اعتراض کوچیک بهش کردم تاپیک آخرم هست قهر کردیم رفتم پیشش آشتی کنم محل نذاشت الانم فک کنم تن ...

منم نشستم گریه میکنم اصلا این رفتارا نداشت اولین بارشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2731
منم یه اعتراض کوچیک بهش کردم تاپیک آخرم هست قهر کردیم رفتم پیشش آشتی کنم محل نذاشت الانم فک کنم تن ...

عزیزم ناراحت نباش

چی گفتی مگه !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
اسی واکنش پسر خالت چی بود؟ درسته نامحرمه و نباید اونکارو میکرد ولی رفتار شوهرتم اشتباه بود  م ...

هیچ کس حرفی نزد ماشالله تن صدا ک خرجم نکرد همه ترسیدن

اصلا دستش از رو مانتو خورد رو دستم همه میدونن سر این جریان محرم نامحرم حساسه ولی دیشب بحثش این نبود 

چایی دارچین ک دوست داره درست کردم خالصانه گفتم ببخشید اشتباه از من بودم و دیگ رعایت میکنم  ولی سرش مثل چی انداخت پایین رف بیرون البته تااخر حرفام گوش کرد بعد رف

قهر که میگین نیست  حالا یکم بهش زمان بده ،من خودم وقتی عصبانیم هرچقدر صحبت نکنم به نفع خودمو ب ...

قهر نیست ولی بیشتر از همیشه سرسنگین بود

عزیز اشکال نداره بزار با خودش کنار بیاد ازت دلخوره فقط درست میشه فقط براش غذاهای مورد علاقه اش رو در ...

امشب غذا نپختم ماشالله غذای موزد علاقشم مثل خودش سخته ادم میمونه

تنها راه از بیرون سفارش دادنه

نمیدونم موندم بخدا عجب غلطی کردما کاش هیچ وقت گذاشته درخشانم نمیگفتم براش

امشب غذا نپختم ماشالله غذای موزد علاقشم مثل خودش سخته ادم میمونه تنها راه از بیرون سفارش دادنه نمی ...

میدونم شرایط بدیه از بیرون سفارش بده گلی اگر مشکلی برا هزینه اش نداری فعلا پیام بهش بده من اکثرا حرفای دلم رو برای شوهرم پیامک میکنم جواب میده.دیگه هم معذرت خواهی نکن یه بار کافیه سعی کن با کارات دربیاری از دلش به هر حال هر مردی یه قلقی داره

غصه نخور مردا غیرتی میشن مغزشون کار نمیکنه 

گلی بهش پیام بده و سعی کن با پیام از دلش در بیاری هنوزم دیرنی میتونه بیاد دنبالت

پسرعموم از زنش جدا شدن میترسم علیم از من سیرشده باشه اینا بهونه باشه طلاقم بده

فقط گفتم چرا از من میپرسی موقع مهمونی رفتن و مهمون اومدن

همین !؟😐

شاید از قبل دلخوری بینتون بود این موضوع بهونه شد 

میدونم شرایط بدیه از بیرون سفارش بده گلی اگر مشکلی برا هزینه اش نداری فعلا پیام بهش بده من اکثرا حرف ...

ن اونش مشکلی نیست میخرم ولی این خودش ی نشونش از چشمش افتادم اشتباه کردم میدونستم سراین جریان حساس باید رعایت میکردم

2706