2752
2734
پایتخت ۵ از همه باحال تره حتی از ۱ و ۲

سلیقه ایه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نون خ هعی نورالدین فداکار نشون میده بقیه رو شیاد برداشت من اینه

مرد یخورده وا بده😂😂بزار بقیه هم قهرمان داستان باشن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

نون خ

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2731
پایتخت  نون خ خوب نیس خیلی به جنس زن توهین میشه مخصوصابه روناک

از چه لحاظ؟ حالا من حس کردم به مردام توهین میکنن مثلا اون شب روژان سوت میزد مهیار مث حیوون خونگی دوید سمتش😂

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

هردو قشنگن اما من پایتخت رو بعد از فوت خشایار الوند نویسنده این کار ، دیگه دوست نداشتم اون انسجام و زیبایی قسمت های قبل رو نداشت ودر کل با نون خ  خیلی بیشتر خندیدم 

و حس میکنم طنز نون خ بیشتره و ظریف تر به یک سری مسائل اجتماعی و ... اشاره میکنه 

به نظرم هر دوش رو ببین

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

نون خ.    فصل ۱ تا ۳ عالیه.       من با پایتخت نتونستم ارتباط برقرار کنم.     اصلا نخندیدم.  ولی نون خ ته خنده ست.  البته فصل‌های ۴ و پنج ضعیف شد.  همانطور که پایتخت فصل۶ خیلی ضعیف شد و همینطور فصل ۴.  البته باز سلیقه ایه