2733
2734
بعد۱۵روزازمایش دادم

بعد تاخیر پریود دادیدیا قبل تاخیر بود؟من قبل تاخیر پریودی بی بی چک زدم منفی شد رفتم دکتر عفونت شدید هم داشتم کلی بهم دارو داد بهش گفتم امکان داره باردار باشم گفت اگه پریودت عقب بیفته باید آزمایش بدی الان نشون نمیده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ببخش من قرص میخورم هر دفعه بعد چند روز بعد قطع اش پریود میشدم الان از کجا بدونم از موعد پریودم گذش ...

تاریخ پریودیت مشخص نیس؟معمولا چندروز یه بار پریود میشدی ۳۰ روزه یا ۲۸ روزه؟

من همیشه ۳۰ روز بود دوسه ماه آخر ۲۸ روز شده بود

اگه قرصتو قطع کردی و پریود نشدی یه بی بی چک بزن بعد من همیشه یه روز قبل پریودی دل درد پریودی داشتم فرداش پریود میشدم ولی این ماه دل درد شدم دیگه خبری از خونریزی نبود 

من دل درد پریودی دارم البته خفیفه بعضی وقتا میگیره شماهم مثل منید؟

سینه هام به شدت متورم

جا سزارین قبلیمم درد میاد

به نام خدای نور ✨پیش به سوی تناسب اندام 💃 وزن فعلی ۸۲_ تاریخ شروع _ ۱۴۰۳/۳/۲۳ . هدف ۷۰
من موقع پریودیم بود درد پریودی گرفتم ولی پریود نشدم بی بی زدم مثبت شد

من بی بی زدم امشب منفی بود باز یک هفته دیگه صبر میکنم چون پریود نامنظم دارم خیلی دعام کنید لطفا

من بی بی زدم امشب منفی بود باز یک هفته دیگه صبر میکنم چون پریود نامنظم دارم خیلی دعام کنید لطفا

چشم انشالله که به زودی بی بی چکتون مثبت بشه عزیزم و خدا یه بچه سالم صالح باهوش و زیبا بهتون بده سر نمازام براتون دعا میکنم حتما❤️بی بی چک هم اول صبحا بزنید بهتره از شبه چون اول صبح غلظت ادرار بیشتره