2733
2734
عنوان

تقصیرمنه یامامان انترم

1066 بازدید | 61 پست

دیروزساعت۴رف خونه زن عموم گندم برای سمنوبریدن بعدشامم اونجابود من شام درست کردم وگفتم اشکال نداره هیچی توخونع نداشتیم فقط گوجه تویخچال بود باتخم مرغ املت درست کردم اون ازبابام گفت دستت بشکنع گوجه ترشه نمیخورم انگار من توگوجه هابودم که بدونم ترشه یاشیرین مامانم ساعت۱۱برگشت ی جفت کفش اورد ک دخترعموت براتو داده گفتم پس ببر من ارزش قائلم براخودم بهم برمیخوره امروز ازساعت۴رفت خونه زن عموم برای این ک پای سمنودعاکنه بگذریم بابام میگه چرادیراومدی میگه بتوچه من ازکسی اجازه نمیگیرم کجابرم وکی بیام هرجوربخام رفتارمیکنم بالحن تند میگم چ طرزصحبت کردنه چ معنی میده ی زن اینطورصحبت کته باشوهرش بمن میگه توحرف نزن عفریتع ج...ده من راه درست میرم مث تونیستم ج...ده بازی دربیارم مابتواعتمادنداریم حقیقتش میگم دقیقا خطام چی بوده اعتمادنداری تاحالا کاری نکردم باعث ابروتون شم امابااین حرفات وسوسم میکنی منو ب سمت چیزای ناجوربشکونی میگه افسرده بدبخت ب حق حضرت زهرا جوانمرگ شی صبح بیدارنشی وفلان.... من همیشه باعث ابروخانوادم نشدم چه ها ک به من گذشت وخاله های عوضیم تهمت های ناجور زدن خودشون باهزارنفر دوست شدن اما من تنهام بازم ولم نمیکنن متنفررررم ازهمچین مادرا...میگه توکینه ی هستی بچه هامن آدمیم کسی بهم بدکنه می بخشم اماقط رابطه میکنم باهمون آدم ارتباط نمیگیرم دوسدارم باکسای درارتباط باشم باعث پیشرفتم بشن ن این که بهم ضربه بزنن مادرم میگه هرکسی بهت فوشم داد ببخش باهاش حرف بزن میگم نمیتونم می بخشم اما نمیتونم ارتباط برقرارکنم توقع داره هرکسی هرچی میخادبهم بگه ومن سکوت کنم اصلاکی گفته هربزرگتری لایق احترامه بخدا هربزرگتری لیاقت اینونداره بهش احترام گذاشن اینااگ بزرگی بلدبودن الگومیشدن برای کوچیک ترا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مجردی ؟ ابن دیگه چه مدلی من تا حالا نشنیدم مادری به دخترش فحش بد بده ....یا خدا ....جلو بابات گفت ؟.

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺

نمیدونم خدا به اینا چطور بچه داده

مامان منم بهم میگه تو باعث بدبختیه منی

بهم حسودی میکنه

دلش میخواد رندگیمو ول کنم خودمو وقف اونو خانوادش کنم

بقران خسته ام ازش دوست دارم خودمو بکشم خلاص کنم

۲۷ ساله ولم نمیکنه

خدایی وسط دعوای زن و شوهری پریدی ،انتظار داشتی تیر و ترکش نیاد سمتت چی کارشون داری

میتونست بگه دخالت نکن درست میشع مازن وشوهریم ک بگم راست میگه ن بگه ج...ده وفلان فلان شده بروشوهرتوبکن کسی نمیگیرتت

ای جانم من درکت میکنم . مادر منم اینطور بود قط رابطه کردم البته بعد ازدواجم کلا ن رفتم ن اجازه دادم ...

چطوری تحمل میکنی؟

منم یک هفته ست باهاش قهرم گفتم اصلا بهم زنگ نزن

دلم طاقت نمیاره با اینکه خیلیییییی اذیتم میکنع

مادرت ب خودش ربط داره چجوری رفتار میکنه دخالت نکن 

مشکل اعصابم ک داره د بدتر یه جوری باید مستقل بشی از اون جهنم بزی 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2706