2733
2734
عنوان

چقد سطح سواد اینجا پایینه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8362 بازدید | 314 پست
متاسفانه اونایی که اینجان  من جمله خود من  اگر سطح سواد بالایی داشتم و کلی پروژه و درس و ...

حالا اجازه بده وسط کتاب خوندن و فیلم و سریال دیدن و موسیقی گوش دادن و تحلیل آثار هنری و مقاله نوشتن و انجام پژوهش یه استراحتی هم تو فضای مجازی داشته باشیم. توروخداااا

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
عزیزم من می‌دونم معنی این کلمات رو ولی درست نیست بگی کسی که نمیدونه پس بی سواده شعور مهمتر از سواده

بحث این نیس اولا اگر شعور داشتن توهین و مسخره نمیکردن جوکه رو 

اومدن توهین کردن

دوما فقط همین مسئله نیست خیلی چیزارو نمیدونن

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جوکه چی بود؟

منم نمیدونم 

😂

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2731
بخاطر اینکه شما میای بخاطر دوتا کلمه که بعضیا بلد نیست بهشون میگی بی سواد اونایی که توهین کردنو کاری ...

کلی گفت  

ولی واقعا سطح سواد  اینجا  پایینه .  دایره لغات  کوچک  

غلط املایی  زیاد 

ادبیات  افتضاح

.
منم   یعنی ما بیشعوریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    

نه عزیزممممم 

آخه چرا باید بقیه رشته ها بدونن متانول چیه؟ وقتی رشتشون تجربه پزشکی پرستاری این چیزا نیس.. 

آتئیست هم دختر دایی های من ک لیسانس آن نمیدونن

اتیست یعنی کسی ک بی دینه و خدارم قبول نداره 

متانول هم ی نوع الکله 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

گلم اینکه از لفظ بی سواد استفاده کردین رو اصلا نمی‌پسندم 

من شخصا میدونم اینایی که گفتی چی هستن ولی دلیلی نمیبینم اگر کسی ندونه بهش بگم بی سواد ؟!

خیلی از خانم‌ها یا حتی آقایون از فضای مجازی به دور هستن و نصف بیشتر اطلاعاتی که شما سواد تلقی میکنی رو همه چندین سال اخیر از طریق فضای مجازی یادگرفتن!

حس میکنم تایپک تون کاملا هدف توهین داشت 

(:
نه عزیزممممم  آخه چرا باید بقیه رشته ها بدونن متانول چیه؟ وقتی رشتشون تجربه پزشکی پرستاری این ...

عزیزم چقدر قشنگ و بدون مسخره کردن جواب میدی❤️

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
متانول یه نوع الکل بودch4اگه درست گفته باشم😢 جزء دسته آلدهید بود(اسمش دقیق یادم نیست)درستشو بگو اس ...

منم بیشتر شعر هایی که تو خاطرم بوده پریده 😅

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
زن کجا بود  بچه مدرسه ای هستند. ۱۳ _۱۴سالشونه  تاپیک ها رو  نمیبینین ؟ رل  و ..

هرچی میشه همینو میگید چون چیز دیگه ای ندارید برای گفتن 😂

الان بچه ۱۴ ساله اینارو نمیدونه و بی سواده یا زن ۴۰ ساله؟ 😂😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706