2752
2734
عنوان

چقد سطح سواد اینجا پایینه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8362 بازدید | 314 پست
امضااااتتت گااادهههه 

سپاسگذارم 🙏💐

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سطح اینجا به شدت پایینه و یچیز عقب افتاده نسبت به وقایع دنیا و جامعه اس  سطح توییتر هم یه چیز ...

عزیزم آخه باید علاقه داشته باشی به بحثای ادیان و این چیزا.. متانول هم چیز طبیعیه خیلیا ندونن!! آخه چرا انقدر سطح سواد یکیو میارین پایین 

اینایی هم ک توی توییتر آن به قول شما تینجرن که بیکارو علافن جون میدن برای این بحثا و این چیزا 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2731
مسائل مهم تری هست بخان در موردش بدونن چیزی که برام فایده ای نداره برای چی باید درموردش اطلاعات داشت ...

دونستن درباره متانول یا فهم کلمه آتئیست بی فایدس؟! 

چقدر عجیب

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤
درسته انقدررر ادیان مختلف داریممم که خیلی ها قبول داشتن خدارو به دو دسته باحجاب و بی حجاب تقسیم میکن ...

اینک ندونیم عیب نیس من خودم خیلی چیزارو نمیدونم و واقعا نادانم

ولی اینک ادم دربرابر فهمیدن مقاومت کنه یا بگه خب این چیزا ب چ کار من میاد و در هیچ زمینه ای نخواد بدونه و ی سواد شعور نمیاره هم بگیره دستش ، این چیزا عیبه

مثلا میتونستن تاپیک قبلم با اینک نمیدونن این چیزا چیه بپرسن ن اینک چون نمیدونن مسخره کنن و بگن خب ک چی؟!

ندونستن ک عیب نیس ولی اینک ادم در برابر فهمیدن و دونستن مقاومت کنه زشته 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم آخه باید علاقه داشته باشی به بحثای ادیان و این چیزا.. متانول هم چیز طبیعیه خیلیا ندونن!! آخه چ ...

من نظرم رو گفتم دوست من 

هر دو به به اندازه به درد نخور هستن

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
ندیدی یعنی؟ زیادن که 😂 حالا ولش خوبه ندیدی حرص نخوردی راحتی 😂

😂 😂 وای خیلی این دیگه بده 

به اینا میگن کشور جهان سومی ومردم جان سومی نه کسی ک متانول ندونه چیه! 😅😂💔

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
برتراند راسل اگه اشتباه نکنم یه گفته‌ ای داره می‌گه اگه میخواید کسی به عقایدتون نخنده نباید عقایدتون ...

درسته. وقتی انسانیت و شعور نباشه همینی میشه که شما میگین. اما ماها کلا مسخره کردن بقیه رو بد میدونیم عزیزم حتی اگه عقایدش خنده دار باشه یا چیزی نداشته باشه یا قیافش مزحک باشه. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
مشکل اینه متانول یبار هم ک شده بکار اکثریت جامعه اومده و همچنان نمیدونن چیه😐

زمان کرونا،اکثریت مردم با اینکه نمیدونستن متانول چیه،،ولی  فقط برای ضدعفونی دستها ازش استفاده کردن ..چون شاید سواد نداشتن،ولی شعور داشتن و نخوردن..

ولی عده کمی هم بودن که شعور نداشتن و به جای استعمال خارجی،،ازش نوشیدن..

خیلی ها سواد نداشتن،ولی شعور داشتن

تعداد کمی هم سواد داشتن،ولی شعور نداشتن..

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
حرف دل من بود میبینی وضعشون اینه بعد قصد بچه دار شدن هم دارن! بیچاره اون بچه من خودم مادرم سوادش ک ...

متاسفانه روز به روز داریم پسرفت میکنیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بچه هاجون لطفا بگید طرح فجرانه که چهارماه بود تموم شد؟اگه تموم نشده کی دوباره تمدید میشه استفاده کنی ...

هنوز فعاله تا ۱۵ اردیبهشت 

از فروشگاه گندم شهرتون خرید کنید نصف مبلغ رو خودتون پرداخت میکنید نصف دیگه رو کالابرگ

باز تحقیق کنید اگه شرایط بهتری داشتن فروشگاه های شخصی از اونجا ها خرید کنید

متانول یه نوع الکل بودch4اگه درست گفته باشم😢 جزء دسته آلدهید بود(اسمش دقیق یادم نیست)درستشو بگو اس ...

متاتول از گروه هیدروکسیله😂

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
برتراند راسل اگه اشتباه نکنم یه گفته‌ ای داره می‌گه اگه میخواید کسی به عقایدتون نخنده نباید عقایدتون ...

خیلیا سن کم ازدواج میکنن تحصیلاتم ادامه نمیدن ولی اهل مطالعه و دونستنن دوست دارن اطلاعاتشون بالا ببرن ولی خیلی از جامعه نی نی سایت ن تنها نمیخوان بدونن بلکه مسخره هم میکنن یجملم دستشون گرفتن سواد شعور نمیاره

متاسفانه مشکل اصلی اینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706