2752
2734
عنوان

بیاید ی رفتار و سیاست با خانواده شوهر بگم بهتون😏

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 30 پست

اینم ی نوعشه خب....

ولی من اینو فهمیدم هرچی مردمو آدم حساب نکنی و خودتو تو اولویت قرار بدی برنده ای...بخدا...این سیاست تو رابطه با همه جوابه،مردم از اینجور آدما میترسن و هیچ وقت بی احترامی نمیکنن بهشون نمیدونم چرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب پس چرا متنفره اگر همه دوسش دارن🙁

نمیدونم میگه خوشم ازشون نمیاد، اما با این کاراش همه رو عاشق خودش کرده ، هرکی از فامیلای دور شوهرشم ببینی همه میگن فلانی چه عروسی گرفته عین دخترش میمونه 

انقدر که مادرشوهر پدرشوهر تعریف عروسو کردن

2731

من خیلی کینه ایم نمیتونم واقعا...

بچها چیکار کنم کینه ای نباشم اصلا دست خودم نیست کسی بهم بدی کنه هیچوقت نمیتونم فراموش کنم و ببخشم حتی از بچگیم یادمه

خیلیاشم تلافی کردم یذره ارومتر شدم 🤦‍♀️

نمیدونم میگه خوشم ازشون نمیاد، اما با این کاراش همه رو عاشق خودش کرده ، هرکی از فامیلای دور شوهرشم ب ...

عجیبه اخلاقش

البته که ما نمیدونیم چی شده از اول

موفق باشن و.خوشبخت

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو

دقیقا مثل جاری من میمونه

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بعد برا چی‌ خاله ات متنفره ازشون؟ وقتی جواب محبت رو جبران میکنن دیگه چه تنفری چه سیاستی. 

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
2706