2733
2734
شوهرم خیلی بد اخلاق و بی منطق و غرغرو هستش سر یه مسافرت کوفتی چند روزه زندگیمون رو بهم ریخته اینقدر افسرده ام که حتی با دین زن و شوهری که تو فیلمها با هم خوب حرف می زنن گریه ام میگیره
LilySlim - Personal pictureLilySlim Weight loss tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینها همش مال فیلمهاست. هر کسی یه مشکلی تو زندگیش داره. بهتره به جای گریه یه کمی به خودت برسی و یه کاری بکنی که خوشحالت میکنه. مثلا به یه دوست قدیمی یا فامیلتون که همیشه خوش اخلاقه و می خنده زنگ بزن یه کم دلت باز بشه. ول کن این مردها همه همینطورن
رایان عشق زندگیم 9 اسفند به دنیا اومد
2731
منو شوهرم دیروز صبح با دعوا از خونه زدیم بیرون
اومدم اینجا بچه ها داشتن روشهای ابراز محبت رو به هم یاد میدادن
همون موقع منم یه اس ام اس به شوهرم دادم
بعد چند دقیقه زنگ زد گفت میای ساعت ناهاری بریم بیرون
رفتیم و کلی خوش گذشت
مامان ستایش جون ما رفته بودیم شمال با مامان و برادر شوشو و زن برادرش و بچه 1 ساله برادرش توی راه هوا باررونی بود رسیدیم به آستارا هوا ابری بود هرچی می گفتیم باید خونه پیدا کنیم خودش و برادرش می گفتن چادر می زنیم (خسیس بازی) خلاصه شب بارون اومد و من و جاریم وپسرش خیس خیس شدیم صبح ساعت 6 صبح آقایون از ترس بارون رفته بودن تو ماشین منم خیلی ناراحت شدم و گفتم که تقصیر عرشیاست (شوهرم) که ما این طوری خیس شدیم جاریم هم گفت شما بچه ندارین ولی ما که بچه داریم باید عارف(برادر شوهرم) به فکر می بود من دیگه چیزی نگفتم ولی جاریم و شوهرش لفظی دعوا کردن و مادر شوهرم هم از پسراش طرفداری کرد خلاصه 2 ساعت بعد همه اونا آشتی و در حال خرید و . . . بودن ولی شوهر من با قیافه اخمو به من می گه تو باعث شدی اونا دعوا کنن (یعنی جاری من عقل نداره و من پرش کردم)
خلاصه اینقدر مامانش شوهرم رو تحریک کرده که همه باهم آشتین الا ما دو تا با هم
به خدا خسته شدم
LilySlim - Personal pictureLilySlim Weight loss tickers
مهیشا تو همونی که بارون گرفته بود تو مسافرت خیس شدین ؟

اشکالی نداره برو از دلش در بیار اون هم دلش میخواد اشتی کنه ولی گاهی اوقات مردا بیشتر از زنا ناز دارن

باهاش حرف بزن ...اجازه نده این اختلاف بیشتر و بیشتر شه ...هر چقدر این قهر بیشتر بشه اشتی کردن هم سخت تر میشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱