2733
2734
عنوان

مردا متوجه تغییر چهره میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه بفهمن ولی اهمیت نداره براشون  خانم ها بیشتر اهمیت میدن ول کن ضایع نبود

نمیدونم چرا اینقد حساسم 

نظر دیگران خییلی مهمه واسم خسته شدم دیگه کاش بی خیال بودم

میترسم توهم بزنن مثلا مهمن  خانم ها بفهمن مهم نیس ولی آقایون فکر بد نکنن

نه نترس دیگه خودشون زن دارن درک میکنن دیگه

همین که میگی بارها پیش اومده اطرافم و کاملا فاقد اهمیته

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
نه نترس دیگه خودشون زن دارن درک میکنن دیگه همین که میگی بارها پیش اومده اطرافم و کاملا فاقد اهمیته

چند دقیقه قبلش هم با همسایه بحث و جدل داشتیم همین باعث شد نتونم حاضر بشم ،اونا هم متوجه بحث شدن ،میگم حالا با خودشون میگن وسط دعوا رفته بزک دوزک کرده🥲

چند دقیقه قبلش هم با همسایه بحث و جدل داشتیم همین باعث شد نتونم حاضر بشم ،اونا هم متوجه بحث شدن ،میگ ...

نه بابا عزیزم انقدر حساس نباش

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
نمیدونم چرا اینقد حساسم  نظر دیگران خییلی مهمه واسم خسته شدم دیگه کاش بی خیال بودم

بی خیال بودن رو تمرین کن یه مدت ادا شو در بیار میبینی عوض شدی اینکه حساس هستی فقط یه عادت فکریه و میتونی تغییرش بدی یه مدت اداشو در بیار و بی اهمیت بگذرون هر وقت هم دیدی از دستت در رفته و داری حساس بازی درمیاری بدون داری با تنظیمات قبلی خودت رفتار می‌کنی دوباره برگرد به حالت بی اهمیت بودن ،باید بی اهمیت بودن رو انتخاب کنی و انجامش بدی 

همون‌طور که حساس بودن رو انتخاب کردی و انجام میدی 

بی اهمیت بودن رو تکرار کن تکرار کن تا ملکه ذهنت بشه درست مثل حساس بودن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

شوهر خود آدم کوووووره ولی مردای دیگه، فقط کافی معمولی و بدون آرایش باشی بعد بری صورتت رو بشوری

جوووورررری چشماشون از حدقه در میاد انگار پرژاکتور گرفتی رو صورت خودت😒😒🤮🤮🤮🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️