2752
2734
عنوان

کیا تو بارداری لکه بینی داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 43 پست
مبارک باشه بسلامتی،لقاح دیر صورت گرفته هنوز زوده واسه سونو دو هفته دیگه برو و استراحت کامل باش

سقط شد خواهر

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سقط کردی عکس نگرفتی؟

از خون

نه نگرفتم همش لخته بود 

من تو خونه اینقد خونریزی داشتم ک انگار گاو سر بریدن 

رسیدم بیمارستان معاینم گرد ۵تا لخته ازم افتاد گف دفع شد 

از خون نه نگرفتم همش لخته بود  من تو خونه اینقد خونریزی داشتم ک انگار گاو سر بریدن  رسی ...

م یه تیکه فقط حالت سفید اومد

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
گوشت بود

امروز باز یکم لخته پوست مانند اومد 

باز باید بیاد چیزی ؟

امروز باز یکم لخته پوست مانند اومد  باز باید بیاد چیزی ؟

نرفتی دکتر شما،سونو نشدی؟

اگ‌رفتی و گفتن نیاط ب کورتاز نیست و خوش میفته ک طبیعیی ولی اگ‌نرفتی واینجوری هستی حتما برو

من فقط لخته لخته خون بود من ۶هفته بود

نرفتی دکتر شما،سونو نشدی؟ اگ‌رفتی و گفتن نیاط ب کورتاز نیست و خوش میفته ک طبیعیی ولی اگ‌نرفتی واینج ...

رفتم زایشگاه گفت تا هفتهبعد صبر کن میاد

متاسفم🤕من سومین سقطی بود ک داشتم دلم از خدا شکسته سه تا تو ی تاریخ 

انشالله ایندفعه دو قلو باردار شی