2752
2734
عنوان

دخترا یه کار افتضاح مردمممممم😔😂

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 23 پست
گوه خورده  اگه میدونست همون لحظه فحش کشت میکرد

می‌دونم🤣

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... رئال🤍...تراختور❤️🚜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سالته!؟؟؟؟

۱۷

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... رئال🤍...تراختور❤️🚜
2731
تو اگه خواهر من بودی بلایی به سرت میوردم که اسم خودت از یادت بره 

چرا

دختره می‌گفت از رفتارت فهمیدم دختری وگرنه من پسرارو محل نمیدم شایدم الکی گفت 

😂😂 حالا منم یه مدت رل دوستم شده بودم حرص اکسش دربیاریم یادش بخیر چقدر پسرای گروه تحویل میگرفتن 😂 اونجا بود فهمیدم مردا خیلی هوای هم جنسشون دارن

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨