2733
2734
عنوان

دیروز مهمونی بودم...

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 27 پست
ما اونجا نبودیم بدونیم شوخی می‌کرده یا لاس میزده  ولی اگر واقعا خارج از بحث معاشرت عادی بوده ا ...

میدونی خیلی بده.تا میبینن یکی شال سرش نیست هزار تا حرف میزنن ....دوران این حرفا کی‌میخواد تموم شه

میدونی خیلی بده.تا میبینن یکی شال سرش نیست هزار تا حرف میزنن ....دوران این حرفا کی‌میخواد تموم شه

گفت کاری به حجابش نداره چیزی که برا اسی نامفهومه زیاد گفتن و خندینشون بوده شاید چیزی هم شنیده که با جزئیات برای ما نگفت 

هرچند به نظر من پوشش شخص هم مهمه و یک سری چیزها رو مشخص می‌کنه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت کاری به حجابش نداره چیزی که برا اسی نامفهومه زیاد گفتن و خندینشون بوده شاید چیزی هم شنیده که با ...

عجب !!!

ببین ماها حق نداریم وارد حریم شخصی خانواده ها بشیم و راجع بشون نظر بدیم.

عجب !!! ببین ماها حق نداریم وارد حریم شخصی خانواده ها بشیم و راجع بشون نظر بدیم.

اگر استارتر تو همون جمع اظهار نظر میکرد حرف شما درست بود ولی ایشون این مسئله رو به عنوان ناشناس اینجا تاپیک زده و خود مسئله مد نظره که نمیشه هر کی هر چی میگه سریع بگیم نباید نظر بدیم 

به هر حال رفتار و فرهنگ های مختلف میتونن نقد بشن و از نظر اجتماعی مهم هستند اگه کلا خنثی و بی تفاوت باشیم که نمیشه

حتی گاهی اینقدر یک رفتار زننده هست که همون لحظه باید با طرف برخورد کنی ولی تو این یه مورد استارتر اینجا فقط مطرحش کرد و هر کس نظر خودشو گفته

مشکلش چیه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
اگر استارتر تو همون جمع اظهار نظر میکرد حرف شما درست بود ولی ایشون این مسئله رو به عنوان ناشناس اینج ...

عزیزم بازم من میگم حق مطرح کردن نداره .

میدونی مثل این میمونه که دوستی راز مهمی و بهم بگه من جای دیگه بگم اون رازو.

من دختر خالم ی پسر ۱۸ ساله داره .

ببین من یادمه این بچه پنج سالش ک بود ی بار اومد خونمون مامانم اینا بحثشون شده بود.وقتی دختر خالم اومد این براش تعریف کرد .همونجا دختر خالم گفت مگه من بهت نگفتم وقتی میری خونه کسی حتی اگر جلوت سر بریدن تو حق نداری حتی برای من تعریف کنی.

از همون سن اویزه گوشش کرد که تو خونه میزبان وارد ک‌میشی باید کر و کور و بلا نسبت لال باشی

عزیزم بازم من میگم حق مطرح کردن نداره . میدونی مثل این میمونه که دوستی راز مهمی و بهم بگه من جای دی ...

اینجا ناشناس مطرح کرده خبر برای کسی نبرده 

میخواد ببینه این رفتار از نظر بقیه چطوره ولی اگر بره در دنیای حقیقی برای بقیه با ذکر نسبت یا اسم طرف بگه بده