2752
2734
عنوان

نصیحتتون به ی دختر 17 ساله چیه؟🤍:)میشنوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 103 پست

با خوردن حسرت برای گذشته زمان حالت رو از دست نده چون اگه از دستش بدی تبدیل میشه به گذشته ای که توی آینده باید براش غصه بخوری .

حرفه، مهارت، هنر یه چیزی که بشه پول درآورد کنار درست یاد بگیر.

از کتاب خوب غافل نشو.

روانشناسی زرد رو‌ دنبال نکن.

یادت باشه خدایی هم هست .

برای زندگیت دیسپلین و روتین داشته باش.

عاشق باش .

از کوچیک‌ترین چیزا لذت ببر حتی از دیدن یه گیاه که ریشه زده

شکر گذار باش و خودت رو دوست داشته باش

اهمال کاری نکن.

فقط خودت رقیب خودت باش .

خودت رو بپذیر .پذیرش شرط تغییره

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

هر کاری میکنی رضایت خدا رو داشته باش تا خداهم بهترین رو برات بسازه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کمتر ج...ق بزن 

کاش با شعور باشیم تو سایت عمومی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
درست و اصولی درس بخون. یه دانشگاه خوب قبول شو. برو سر کار. چندسال لذت ببر و بعد ازدواج کن.

سلام یه راهنمایی می کنید؟

دخترم رتبه برتر کنکورهای آزمایشی است حالا من می گم ب ای شغل آینده دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کنه اما ایشون تحت تاثیر جو فضای ممجازی می گه فقط دانشگاه تهران  و ادبیات

خوب دانشگاه خوب باشه اما تهش شغلی نباشه به چه درد می خوره همه شرایط جامعه رو می دونیم دیگه

نظر شما چیه؟

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2731

فعلا فقط برای کنکور بخون رشته های تاپ قبول شی.به غیراز رشته های تاپ دیگه درس خوندن زیاد فایده نداره(خودمم 18سالمه😂)

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
ورزش و خیلی بهش توجه کن پشیمون نمیشی 

من ورزش نمیکنم 

ولی رقص رووووو خیلی میرقصم اهنگ میزارم ی یک ساعتی در روز میرقصم

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
الان این نصیحته مگ با مسجمه حرف میزنی عاشق نشو ....

ادم قبل عاشق شدن کراش میزنه بعد کراش زدن وارد رابطع میشع در طول رابطه کم کم عاشق میشه تجربه دارم ک میگم عزیزم موقعی ک کراش بودم روش فک میکردم عاشقشم ولی بعد یسال از رابطه فهمیدم واقعا عاشقشم و اگ به اون کراشی ک داشتم پرو بال نمیدادم و کراشمو به رل تبدیل نمیکردم عاشق نمیشدم هم کمتر ضربه میدیدم هم همون دوسال پیش موقعی ک کراش زدم بعد دو هفته کراشم فراموش میشد نه بعدچندین ماه از رفتنش انگار روز اوله ک رفته🙂

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
توی انتخاب دوستات دقت کن همه چیو به دوستات نگو جلوی کسی نه از غمت بگو ن از خوشیت

دقیقا درسته 

خیلی موافقم 

ممنونم

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍

تو فاز رل و عشق و عاشقی نرو

برای آیندت و رسیدن به استقلال مالی تلاش کن

خودت تکیه گاه خودت باش،حتی وقتی ازدواج کردی فکر نکن مرد تکیه زن هست.

اونایی که به دیوار تکیه میکنن با فرو ریختن دیوار زمین میخورن،ولی اونایی که به زانوهای خودشون تکیه کردن،با فروریختن هیچ دیواری زمین نخواهند خورد...

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2706