2752
2734
چقد شما ها تمیزین😂 یعنی من فقط چرکولکم هر وقت حس کنم نیاز به حموم دارم میرم حموم؟😅😆

نه اتفاقا درستش همینه

من جدیدا نمیدونم چم شده زود عرق میکنم پوستم چرب میشه اینا زود به زود میرم اینم احساس نیاز میکنم وگرنه نیاز نباشه که زود به زود نمیرم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا منم الان داشتم بهش فکر میکردم  منم سه روزه یک بار میرم چون پوستم خشکه کلا و موهام خیلی چ ...

کار خوبی میکنی  ضرر داره آب گرم برا پوستو مو

اگه یکی میگه هر روز حموم میرم بهتره دلیلشم بگه مثلا هر روز طرف میره بیرون تو گرما شدید عرق میکنه تنش چربه یا غسل به گردنشه مجبوره

بقیه فکر نکنن هر روز دوش گرفتن خوبه

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
نه خوبه الان یکی میاد مثلا خودش کلثوم اکبریه از فلان جا مثلا فکر میکنه حموم رفتن زیاد باکلاسیه میگه ...

خخ دقیقا والا من پوستم خیلی خشک س روز ی بار میمردم حموم چون ن چری میش بدنم ن عرق میکنم چون پوستم خشک. و زود ب زود برم پوستم ترک میخوره دگ 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2731
راسی میگیا پس زمستونا کلا نمیرم😍

بنظرم پاییز و تابستون و بهار هم نرو فقط، روز سال تحویل اگههههه حوصله داشتی برو🥰

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
کار خوبی میکنی  ضرر داره آب گرم برا پوستو مو اگه یکی میگه هر روز حموم میرم بهتره دلیلشم بگه مث ...

اره موافقم واقعا 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️