2752
2734
عنوان

از خانواده خوب جدا نشین راه دور ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم شهر غریبی عزیز؟

تهرانیم می دونم کلی فرصت تفریح داره ولی من و همسرم برون گراییم عاشق جمع تنهایی حالمون گرفته میشه هفته پیش دربند بودیم ولی دلمون یه جا دیگه بود 

2731

من شهر دوز ازدواج کردم اوایل همسدم کل هفته سرکار بود اما الان با وجود نی نی و اینکه یکم کارش خلوت تره همش بیرونیم تا فرصت کنیم در حد یه تفریح ۱ ساعته هم میریم اوایل سخت بود اما الان یادگرفتیم باهم حالمون خوب باشه طوریکه اصلا با بقیه تفریح بهمون نمیچسبه هرجا بخوایم میریم هرچی میخوایم میخوریم 

تهرانیم می دونم کلی فرصت تفریح داره ولی من و همسرم برون گراییم عاشق جمع تنهایی حالمون گرفته میشه هفت ...

تهران ک کلی جا داره عزیز.ما اومدیم جنوب اینجا زیاد چیزی نداره،از الانم ک گرم داره میشه

هر بار این درو محکم ببند برو
من شهر دوز ازدواج کردم اوایل همسدم کل هفته سرکار بود اما الان با وجود نی نی و اینکه یکم کارش خلوت تر ...

گردش و بیرون می ریم همسرم پایه ست مسافرت هم می ریم هرازگاهی تعطیلات بشه به خانواده ها سر می زنیم 

ولی انقدر دلم می خواد مثلا وسط هفته ساعت ۴ از سر کار بر می گردم پاشم شام برم خونه مامانم 

یا یه مشکلی دارن تلفنی بهم میگه قلبم مچاله میشه نمی تونم کمک کنم مثل مرغ سر کنده می شم 

یا مثلا امسال شب یلدا به چهار پنج نفر زنگ زدم دعوتشون کردم همه اشون با خانواده هاشون برنامه داشتن تنها موندیم بعدا عکسا رو دیدم خیلی برام سخت شد 

تولد برادرزاده ام بود بچه ام گریه می کرد چرا ما تولد نیستیم و.... 

تا صبح می تونم هزار تا مثال اینشکلی بزنم 

تهران ک کلی جا داره عزیز.ما اومدیم جنوب اینجا زیاد چیزی نداره،از الانم ک گرم داره میشه

آره بازم شکر درآمدمون خوبه جامون خوبه اینم تقدیرمون بود رزق و روزیمون اینجا باشه جمعه ها حالم خراب تر از همیشه میشه طول هفته سرگرمیم یادم میره