2752
2734
عنوان

شما هم از این کلمه بدتون میاد یا من حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 42 پست

واقعیت  که  باید  قبول  کرد   و حساس  نبود ...زن  بخاطر  مساله  ناموسی   نامش  کنار  بچه  می آورند   یعنی   باید  محتاط  بود  دست  دشمن  نیفتد چون  غیر ضرر جانی ضرر  آبرویی  دارد .روغن زمین ریخت  جمع  نمیشود 

نمیدونم شاید حرفم غلط باشه ولی کاش زنم قوی بود که بخاطر ضعیف بودنش بعضی چیزارو نمیگفتن بهش 

مرد قوی باشه زن هم قوی باشه از نظر جسمی باهم نمیسازن یه کشته این وسط میدن 

ولی زن روحیاتش قویتره و باهوشتر مرد زورش بیشتره اینا مکمل میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم شاید حرفم غلط باشه ولی کاش زنم قوی بود که بخاطر ضعیف بودنش بعضی چیزارو نمیگفتن بهش 

ضعیف بودن زن نشونه ی ناتوان بودنش که نیست 

فقط یه جاهایی بهش انفاق میشه که این بد نیست 

واقعیت  که  باید  قبول  کرد   و حساس  نبود ...زن  بخاطر  مسا ...

همیشه میگم کاش زنم قدرتمند بود که کسی جرات تعرض بهش رو نداشت وکسی به چشم ناموس نمیدیدش بلکه یه آدم مستقل میدیدنش که شخصیت داره و مایه آبرو ریزی کسی نیست 

2731
مرد قوی باشه زن هم قوی باشه از نظر جسمی باهم نمیسازن یه کشته این وسط میدن  ولی زن روحیاتش قویت ...

بله 

ولی اگه زن از لحاظ بدنی قوی باشه هیچوقت از شوهرش کتک نمیخوره

هیچوقت بهش تعرض نمیشه

هیچوقت بخاطر ضعیف بودن دست کم گرفته نمیشه وتحقیر نمیشه 

بله  ولی اگه زن از لحاظ بدنی قوی باشه هیچوقت از شوهرش کتک نمیخوره هیچوقت بهش تعرض نمیشه هیچو ...

عزیزم زن رو انقد پاک و معصوم نبین

چه زن هوایی تو تاریخ داشتیم که از صدتا مرد بدتر بودن

فتنه زنها رو دست کم نگیر

الآنم بری تو دادگاه ها بیشتر اختلافات به نظر من سر همین موضوع زنان علیه زنان هست

مادرشوهر علیه عروس

جاری ها علیه هم

و....

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
بله  ولی اگه زن از لحاظ بدنی قوی باشه هیچوقت از شوهرش کتک نمیخوره هیچوقت بهش تعرض نمیشه هیچو ...

مردا هم چون قدرت بدنی دارن وظیفه تامین معاش خانواده و مراقبت از خانواده  رو گردنشونه و کم مسئولیتی نیس

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
بله زن علیه زنم زیاد دیدم ولی ظلم به زنم زیاد دیدم

من قبول ندارم😅

من میگم تو این دنیا هرکس زور داره میتازونه

مرد و زنم نداره

زور و قدرت هم که فقط بدنی نیس مردا فقط از لحاظ بدنی قوی ترن

ولی خب تو کشور ما و امثال کشور ما که مرد سالاری هنوز هست یکم به حقوق زنان شاید ظلم بشه

مثلا تو شرع و قانون زن ها حق و حقوق زیادی دارن ولی چون جامعه مردسالار هست زن عملا به هیچی نمی‌رسه

مثلا مهریه

شرعا مرد از زمان عقد باید مهر زن رو تمام و کمال بپردازه

ولی تو جامعه ما یه زن بیاد بگه مهرمو بده شوهرش دیگه حاضر نمیشه باهاش زندگی کنه 

منم بدم میاد،،نه تنها از این از خیلی چیزا بدم میاد میگن و حساسم سعی می کنم نگم خودم مگه حواسم نباشه.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
منم بدم میاد،،نه تنها از این از خیلی چیزا بدم میاد میگن و حساسم سعی می کنم نگم خودم مگه حواسم نباشه.

بله منم خیلی حواسم هست که تو جملات از کلمات ضد زن استفاده نکنم