2733
2734
از اون لحاظ نه عزیزم...مثلا مناسبت های تورو یادش نره موقع مناسبت ها قشنگ با آبو تاب بیان پیشت طلاهات ...

همسرم در حد عرف طلا گرفت

۶ تا النگو اینه ای معمولی

و حلقه و انگشتر 

ی سرویس طلا واسه عروسی هم رسمه

خونه و ماشین هم داره

من وسایل برقیم ۸۰ درصدشون برندن

خونمم خیلی خوب چیدم دو ست مبلو و ظروف در حد معقول 

بنظرت زیادیه؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
همسرم در حد عرف طلا گرفت ۶ تا النگو اینه ای معمولی و حلقه و انگشتر  ی سرویس طلا واسه عروسی ه ...

ن عزیز اینجوری ک شما میگین طرفم خوب جلو اومده پس ارزش داره واسش 

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدر دونستن که خب نمیدونم منظورت چیه ولی کلا میگن وظیفست😂🤦🏼‍♀️

منظورم اینه بعضیا کلی جهاز میبرن اخرش هم طرف مقابل بازم حس میکنه جهاز خوب نیاورده زنش...  توقعاتم میره بالا

منظورم اینه بعضیا کلی جهاز میبرن اخرش هم طرف مقابل بازم حس میکنه جهاز خوب نیاورده زنش...  توقعا ...

ببین دیگه تا ببینی با چه خانواده ای رو به رو ایی،مثلا یکی از دامادای خالم بشدت ادمای خوبین جوریکه مادر داماد روزی هزار بار میگفت ساده بگیرید یا خیلی خرج نکنید ولی اینا گوش نمیکردن برعکسشم‌بود طرف میگفت وظیفست ماهم دختر داشتیمو نمیخواستین انقدر خرج کنید عروس نمیکردید دخترتونو البته تو‌شوخیا و خنده ولی خب اصل حرفم از تو‌همین شوخی و خنده در میاد 

🌙
2731

من حماقت كردم فرس دست بافت بودم اندازه پرايد پولش شد 

بعد مادرشوهرم دهنش رو جلوم كج كرد،گفت بهم كه به مبلات نمياد ،عب نداره .مباركه

بعد از اون ور كون فاميلشون رو پاره كرده بود كه عروسم فرش دستبافت اورده

حماقت كردم ، همون پول رو طلا ميخريدم ، ماشينم رو بهتر ميكردم

اصلا به خودت و خانوادت فشار نيار 

معمولي بخر 

بقيش رو هم قايمكي طلا بگير 

من ۱۱تا وانت شدپرپر بودند ماشینا جانداشت شوهرم همیشه عیب گرفت بدبخت خواهراخریم خیلی کم بود چون افتاد زیر دست نامادری ولی برای من وخواهرم مادرم زمده بود جهاز خوب داد بابام ولی خواهر کوچیکم ماهاحق دخالت نداشتیم 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
من حماقت كردم فرس دست بافت بودم اندازه پرايد پولش شد  بعد مادرشوهرم دهنش رو جلوم كج كرد،گفت به ...

منم همینو میگم،  ادم خوبی باشن اصن براشون مهم نیس چی بردی،  هر چی ببری ازت متشکرن،  اگه ادمای بدی باشن هر چی هم ببری باز یه کاری میکنن که اعصابتو خورد کنند

من ۱۱تا وانت شدپرپر بودند ماشینا جانداشت شوهرم همیشه عیب گرفت بدبخت خواهراخریم خیلی کم بود چون افتاد ...

منم همين بودم

شوهرم كشت منو از بس ميزنه توي سرم

ولي عروسامون جهارش يه وانت بود

خدا شاهده 

هيچكي به اين نگفت جهازت كمه ، تازه جهاز اوردني از ما قهرم كردن سر سفره پاشدن رفتن ، كه چرا بار رو خالي كردين 

بايد ما اجازه ميداديم

نميدونم چرا قسمت اينجوريه ، چه عروس چه داماد، زيون دو متري دارن برامون 

2706