2733
2771
عنوان

تازه عروسای‌قشنگ میشه لیست جهزیمو چک کنین🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 67 پست
نمیدونم استاتر‌مال کدوم شهره ولی اکثرا شهرای مرکزی مثل اصفهان کرمان ما وخیلی جاهای دیگه رسمه وکلیم ه ...

ما فلاسک نمیزاریم دیگه قوری هم یدونه برای دم دستی ویدونم برای سماور بزرگ وکوچیک ...یدونم برای سماور رو گازیه....یدونم که رو سرویس چینی هس 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نمیدونم استاتر‌مال کدوم شهره ولی اکثرا شهرای مرکزی مثل اصفهان کرمان ما وخیلی جاهای دیگه رسمه وکلیم ه ...

با 6 تا فلاسک چکار می‌کنین؟ 😂 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
تا اخر عمرمون استفاده میکنیم😂😂😂البته فکر نکنم استفاده شه من چون کارمندم یکیش رو استفاده کردم فعلا ...

بخدا همش خرجای الکی 

سرویس پته 

سرویس مس 

سرویس کوفت 

سرویس زهر مار 😂

بخدا اگه روشون میدش یه سرویس واسه خودکشی میذاشتن که همه چی تکمیل باشه 😂

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
یا خدا بیچاره پدر مادرا اینقد جهیزیه بدن تو این گرونی🥺💔

آخرش هم پسره و خانواده ش ایراد میگیرن که چرا فلان مارک نبود چرا فلان چیز رو نخریدی

حالا خودشون یه هزار تومانی کمک پسرشون نمیکنند

مبارکت باشه. اما چه خبره. خیلی این مردارو پررو میکنین به خدا

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

اصفهان ک شور از مزه میبرند از بس جهیزیه میدند 

جناب داماد هم فقط دول مبارکش میاره کافیه  

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز درد چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
لباس شویی یخچال تلوزیون فرش و مبل نامزدم قرار بود اجاق گاز هم بخره ک نتونست بابا گرفت

هعییی برا من فقط لباسشویی و یخچال بود بقیشو خودمون خریدیم 

هزینه سرویس چوب سرسام آور بود😐🤦 وای فرشامم دست بافت که سر جمع دویست تومن به اونا دادم !!

ولی خب بقیه چیزارو صرف نظر کردم مثلا سرویس آرکوپال رو دیگه نشد بخرم و سر اونم چقدر مادرشوهرم حرف بارم کرد

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2706