2752
2734
عنوان

شوهرم جلوی جمع سرم داد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 33 پست
مقصر تو نیستی  مقصر شوهر ته یک کم دگم هست  متوجه نمیشه هر خانواده ی فرهنگی داره

ن متعصب نیست و فرهنگ خانوادگیمون یکیه فقط من و پسر خالم به هم خیلی نزدیکیم اونم برای اینکه از بچگی باهم بودیم 

تاالان ی همچین چیزیو ندیده بودم ازش

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن متعصب نیست و فرهنگ خانوادگیمون یکیه فقط من و پسر خالم به هم خیلی نزدیکیم اونم برای اینکه از بچگی ب ...

خب دیگ 

بازم میگم مقصر شوهرته 

چیزی نگفته پسرخاله ت 

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 
2731
واکنش پسرخالت چی بود؟ 

هیچ کس هیچی نگف همه سکوت حتی خالم ک بشدت رو پسرش حساس ی کلمه حرف نزد بعدم همشون ب من گفتن حرف نمیزنی خونه ک اروم بشه و مسئله رو کش نده

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
بنظرم ب رو خودت نیار.برا خودت بزرگ میشه اگر بهش بگی و گله کنی.حسادت کرده .سعی کن جایی ک حساس و عصبی ...

ماهمیشه باخانواده همین خالم بیرون میرم شغل هیچ مشکلیم نبوده نمیدونم چرا دیشب یهو زد ب سرش و اینکار کرد

هیچ کس هیچی نگف همه سکوت حتی خالم ک بشدت رو پسرش حساس ی کلمه حرف نزد بعدم همشون ب من گفتن حرف نمیزنی ...

چقد اطرافیانت عاقلن 

عزیزم حق با شوهرته 

اگه شوهرت همچین شوخی کنه با دختر خالش شما ناراحت میشید ؟اگه آره حق رو بده به شوهرت فقط از سر دوست داشتن اینطور باهات صحبت کرده تاییدش نمیکنم رفتارش رو ولی فکر میکنم دست خودش نبوده یهو غیرتی شده

غلط کرده بزن تو تخ    ش

شوهرمو؟خودم ضرر میکنم خب

بله عزيزم منو شمايي كه همه چي رو واسه شوهرمون تعريف ميكنيم مقصريم همون حرفا بعدا ميشه آتوي توي دست ...

من کلا 18 ساال قبلی ک تو زندگیم نبوده رو مو به مو تعریف کردم  

خب دیگ  بازم میگم مقصر شوهرته  چیزی نگفته پسرخاله ت

نوچ همه سکوت کردن و بعدش هم بقیه بنده مقصر دونستن و خواستن هیچ حرفی نزنم تاموضوع کش  نیاد

چقد اطرافیانت عاقلن  عزیزم حق با شوهرته  اگه شوهرت همچین شوخی کنه با دختر خالش شما ناراح ...

یعنی الان منت کشی کنم؟اون رفتارش ب یه طرف اینکه الان حرف نمیزنه و سرسنگینه ب ی طرف

نمیخواد که محکم بزنی ،یکجور بزن که دردش بگیره،بعد حساب کار دستش میاد،من تا بهش میگم تو دعوا دیگه میت ...

دلم نمیاد گناه داره

یعنی الان منت کشی کنم؟اون رفتارش ب یه طرف اینکه الان حرف نمیزنه و سرسنگینه ب ی طرف

خوب برو باهاش صحبت کن بگو ببخشید ولی بهش بگو بهتر بود داخل جمع این رفتار رو نداشتی وقتی برمیگشتیم خونه بهم گوشزد میکردی اینا رو هم آروم بگو نه با دعوا 

2706