2752
2734
عنوان

بهترین شیرینی ایران از نظر شما؟؟ 😋🧁

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سوهان خداییش نه. یه بسته شیرینی برامون آوردن قاطی انواع بود. خونه مامانم اینا که جعبه شیرینی رو ...

سوهان داریم تا سوهان.

خاهرشوهرم برامون سوغاتی اورده بود ۸۰۰ هزار تومن داده بود برای یه جعبه ی خوشگل سوهان.یعنی تو عمرم من همچین چیزی نخورده بودم از عطرش مست میشدم.خیلی تازه و خوشمزه بود.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
میگن خیلی شیرینه و دلمونو میزنه و اه اه وپیف پیف میکنن🥺 طفلک بامیه شیرینی مظلومیه😢😅

😂😂😂

با این حساب پس من خیلی شکمو ام که با زور از دستم میگیرن که نخورم که واسه بقیه اعضاء خانواده بمونه 

هر اسمی میزدم نمیومد  ذهن منحرف خودتو درست کن من اصن از جنبه ی انحرافی ننوشتم کاملا من دراوردی ...

والا ذهن من منحرف نیست اینو جلو هر کی بزاری همبنو میگه.توام طرز حرف زدنتو درست کن.

والا انگار یه شومبولی دیگه هم داریم و من ذهنم اشتباه فهمیده تو دنیا به شومبولی هست اونم معلومه چیه.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
😂😂😂 با این حساب پس من خیلی شکمو ام که با زور از دستم میگیرن که نخورم که واسه بقیه اعضاء خانواده ...

😂😂نوش جونت من اگه ترس از چاقی نبود میخوردم تا منفجر شم 😅 فقط یکی دوتا 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
2706