2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سرکار

تمیزکاری خونه

آشپزی 

یکم کتاب خوندن 

خواب 

یه روز در هفته هم شاید بریم بیرون 

دو ماهه میخام برم دوچرخه سواری یا برم باشگاه ثبت نام کنم ولی تنبلی میکنم😑

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   

بیمارستان،درس خوندن،چیدن وسایل خونه جدید

سر و کله زدن با بچه ها

آره شکرخدا راضیم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

من که معتاد گوشی شدم ناهارو شام معلوم نیست شوهرم براناهار شام باشه بخاطراینکه دعوا نکنه درست میکنم نباشه نه بچمم مدام تلویزیون نگاه میکنه دلم براش خیلی میسوزه😓

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

مزخرف مزخرف. .. سرکار... خونه... پخت و پز... شستشو... جمع وجور... بچه داری... شوهرداری... خواب. 

دوباره روز از نو.... و شروع تکرار خسته کننده هرروز☹️☹️☹️

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

وقتی مدرسه ها باز هستند یعنی غیر تعطیلات، ساعت یک ربع به هشت دخترم رو میبرم مدرسه ،البته یه دقیقه راه بیشتر نیست، بغل خونه است، بعد میام خونه یه صبحانه کوچولو میخورم میرم مطب، تا حدود 12:30 - 1

بعد میام خونه یا سرراه خرید، غذا میپزم ، ساعت دو دخترم رو از مدرسه برمیدارم می‌آییم خونه ،مشق و کار خونه ، عصر پارک زمین بازی، هوا خوب نباشه خونه یا خونه دوستان یا استخر و... 

دوشنبه ها یک ساعت با دخترم میریم تنیس، چهارشنبه ها یک ساعت یوگا 

آخر هفته ها یا مهمون هستیم یا مهمون داریم یا خانوادگی میریم استخر، خریدو....

تعطیلات يعني وقتی مدرسه ها تعطیل هستند و ما هم مرخصی ها رو اون موقع میگیریم، مسافرت، من بدون مسافرت میمیرم 😉🫡

من آلمان زندگی میکنم، اینجا بچه ها شش هفته میرند مدرسه، بعد دو یا سه هفته تعطیلات دارند، تابستان هم شش هفته تعطیلات دارند 💐برای همین ماهم تعطیلات خودمون رو با تعطیلات مدرسه هماهنگ میکنیم 💐

2706