2752
2734
والا من پیشنهاد نمیکنم  چون مطمعن باش حرف در میارن رابطه کامل داشتسن؟ اگه نداشتی سعی کن تا روز ...

وا شوهرشه دیگه پس برا چی ازدواج کرده مگه لذتش یه طرفس مردم با دوست پسراشون روزی صدبار رابطه دارن این افکار عهد بوقی رو از کجا میارین آخه

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا شوهرشه دیگه پس برا چی ازدواج کرده مگه لذتش یه طرفس مردم با دوست پسراشون روزی صدبار رابطه دارن این ...

عزیزم چی میگی شما؟ 

دختر عموی منم همین حرفا رو میزد عین همین حرفا رو 

با شوهرش قبل عروسی هر کاری خواستن کردن آخرش پسره ولش کرد رفت ابروی دختر عموی منم تو کل فامیل رفت  الان هم تا یکی میاد خواستگاریش میگه بکارت داری؟

2731

من ت‌نامزدی یبارخاستم برم خونه ننه شوهرم،ننش بدتراز سگ برگشت بهم گفت اینجا نیاها.پدرشوهرم گفت چیکارش داری بیا تو.رفتم باساک وچمدونم داخل خونه.گفتم اومدم احوالپرسی کنم بعدبرم.دودقه نشستم و بعداحوالپرسب رفتم خونه خودم.خونه ای که خالی بود نه فرش خریده بودیم نه هیچی...

بااین وضع همسرمم منو یه هفته نگه میداشت.نه تلویزیون.نه غذا.هرازگاهی حاضری  میخرید.بدبخت ننش انگارادم ندیده بود یامثلا من هیولا بودم.کلا مهمونداری نمیدونست.ب همسرم گله کردم و گفت مادرم میگه تو غذاهای اونا رو خوشت نمیاد.گفتم آخه یتیمچه هم شد غذا واسه مهمون.من یه شهر دیگه بودم.