2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سفرخارجی و گشتن تمام کشور ها و تجربه چیزای جدید...این جهان خیلی بزرگتر از چیزیه که ذهن ادمیزاد فکرشو ...

سفر خارجی پول زیادی میخواد

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚
2731

اینکه ازدواج و فلسفه ازدواج که بخش مهمش رسیدن به آرامش و آسایش و‌ کمال هست رو مقاسیه میکنیم با پول داشتن و فعالیت های جانبی دیگه، ندید گرفتن تقدس امر ازدواج هستش.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

فقط و فقط مهاجرت من الان ۳۱ سالمه و دعاکنین زودتر مهاجرت کنم و اونجا آزاد و راحتم و اروپارو میگردم و.... البته با عشقمم میخوام ازدواج کنم چندین سال دوستیم ولی اونجا طلاقم راحت اگ خدایی نکردم بدم اومد راحت جدا میشم و با مردی دیگ دوست میشم و خوش میگذرونم 

اینکه ازدواج و فلسفه ازدواج که بخش مهمش رسیدن به آرامش و آسایش و‌ کمال هست رو مقاسیه میکنیم با پول د ...

بله حتی اگه خیلی پولدارم باشی ولی مجرد باشی باز تو زندگیت کمبود حس میکنی ولی من کیس خوب قسمتم نشد دیگه هم پیدا نمیشه مجبورم مجردی انتخاب کنم

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚
2706