2733
2734
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2315 بازدید | 134 پست
اوایل ازدواج نمیشه زود قضاوت کرد صبر کن براش کم کم عادی بشه البته یه سری اخلاقها همیشه هست کمرنگ م ...

نمیدونم ، فکر نکنم درست بشو باشه

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خانوادت مشکلی نداره؟

نه ، خانوادم خوبن . مادرم بهم گفت بهش فرصت بده اما اگر عوض نشد وسایلاتو جمع کن برگرد پیش ما

2731
عزیزم با این چیزایی که شما میگی؛ واقعا زندگی کنارشون سخته طلاق آخرین راهه  حسی بهش داری؟ بچه ...

من دوسش داشتم باهاش ازدواج کردم ، الان ولی خیلی کم رنگ شده احساساتم . بچه ندارم خوشبختانه ، از مهر ماه هم قراره برم سرکار دبیری قبول شدم 

ببخشید شما درمورد جهاز اطلاعی دارین بعد از طلاق چی میشه؟؟ 

تا تکلیف مهریه و جهیزیه و بقیه مسایل انجام نشه حکم طلاق صادر نمیشه

اگر توافقی انجام شد که هیچی در غیر اینصورت با حکم دادگاه میاری.

بفهمه میخای بری جا میزنه

یکم بترسونش

از ماست که بر ماست
تا تکلیف مهریه و جهیزیه و بقیه مسایل انجام نشه حکم طلاق صادر نمیشه اگر توافقی انجام شد که هیچی در غ ...

نه انگار نمیترسه اصلا یبار قهر کردم رفتم خونه پدرم ، بیست روز 

هیچ تاثیری نداشت جز اینکه دیگه اشکارا بهم میگه حق نداری بیرون بری 

از مهر قراره برم مدرسه ، دبیری قبول شدم ، بهم گفت ماشین رو فقط برای رفتن به مدرسه استفاده میکنی ، مثلا حق نداری تو خیابونا ول باشی بری خونه بابات یا با دوستات بری بیرون . منم اول یکم جنگیدم ولی دیگه اهمیت ندادم به حرفاش چون حرف حساب و منطقی رو نمیفهمه دیگه بحث نمیکنم

تا تکلیف مهریه و جهیزیه و بقیه مسایل انجام نشه حکم طلاق صادر نمیشه اگر توافقی انجام شد که هیچی در غ ...

یعنی طلاق توافقی باشه جهازمو نمیتونم ببرم؟؟ 

ما سیاهه جهیزیه گرفتیم ازشون

نه انگار نمیترسه اصلا یبار قهر کردم رفتم خونه پدرم ، بیست روز  هیچ تاثیری نداشت جز اینکه دیگه ...

عجله نکن بری سر کار درست میشه

فک نکنم اینقد که فک میکنی بد باشه

سعی کن بپزیش

از ماست که بر ماست
عجله نکن بری سر کار درست میشه فک نکنم اینقد که فک میکنی بد باشه سعی کن بپزیش

خب اخلاقای خوبم داره ، ولی این حس که خودم میتونستم مستقلانه زندگی کنم و مار و درامد هم باشه ، خانواده ای که بهم گیر نمیدن خیلی حس خوبی برام داره تا اینکه با کسی زندگی کنم که حتی اجازه نمیده فرداروزی با همکارام بیرون برم خونه پدرم برم .... 

یعنی طلاق توافقی باشه جهازمو نمیتونم ببرم؟؟  ما سیاهه جهیزیه گرفتیم ازشون

منظورم اینه توافقی جهیزیتو بده

در هیچ صورتی نمیتونه حتی یه استکان نده . جهیزیه حکم امانت دستشه اگه یه وسیله نده ازش شکایت به جرم خیانت در امانت بکنی میفرستنش زندان

خیالت راحت جهیزیت سرجاشه .

سیاهه هم که داری خیلی محکمتره . سیاهه هم نداشتی نمیتونست نده

از ماست که بر ماست
خب اخلاقای خوبم داره ، ولی این حس که خودم میتونستم مستقلانه زندگی کنم و مار و درامد هم باشه ، خانواد ...

بنظر من به همه خواسته هات میرسی

صبر کن 

برای طلاق همیشه وقت هست

از ماست که بر ماست
بنظر من به همه خواسته هات میرسی صبر کن  برای طلاق همیشه وقت هست

من خودم بخدا خیلی سعی میکنم ، کتاب میخونم رو رفتارم کار میکنم . ولی اون اصلا هیچ تلاشی نمیکنه چطور با یه زن رفتار کنه ...

کسی که بد دل باشه رفته رفته بدتر میشه .

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
2706