2733
2734
عنوان

هر وقت پنجشنبه یا جمعه جایی میخوایم بریم شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 4562 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار که محکم سرحرفت وایسادی میفهمه که توهم آدمی وباید به نظرت احترام بذاره 

من ادم وابسته ای هستم میدونه حرف نزنه نیاد خونه جایی نریم رابطه ای نباشه کم میارم 

یه بار یکی از دوستام همین مشکلو داشت تازه ازدواج کرده بودن میگفت ۱۲شب دعوامون شد وسایلمو جمع کردم که برم گفتم یا اونارو انتخاب کن یا منو شوهرشم از ابروش میترسیده کنار کشیده تا الان که چندین ساله میگذره 

2731
من ادم وابسته ای هستم میدونه حرف نزنه نیاد خونه جایی نریم رابطه ای نباشه کم میارم 

من آدم رکی هستم ببخشید اینو میگم آدم وابسته رو آدم توسری خور میکنن  اونم نقطه ضعفتو دیده می تازونه من چیزیو دوست نداشته باشم هیچ کس نمیتونه مجبورم کنه جای شما بودم به هیچ وجه نمی‌رفتم هراتفاقی میخواد بیفته 

اینا ابرو سرشون نمیشه 

ببین با سیاست درستش کن.

داد و بیداد و این کارا فایده نداره.

منم این مشکل رو داشتم هرچی به شوهرم میگفتم گوشش بدهکار نبود اومدم مسقیم به مادرشوهرم و پدر شوهرم گفتم.

اونا هم لج کردن حتی واسه جزئی تدین چیزهام زنگ میزنن شوهرم باید انجام بده.

اون که میره تو بخوای نخوای خودتو زشته نکن.

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
سعی میکنم دیگه جایی خواست بره اونو بیاره نرم 

اگه بری دیگه همیشه باید بری اینجوری یاد میگیره الان که اول زندگیته یادش بده وگرنه دیگه دیر میشه و حق مسلم خودش میدونه بگو عزیزم من دوست دارم خانوادتم باهامون بیان ولی بعضی وقتا هم فقط دونفری بریم اخه من خیلی اینجوری دوست دارم سعی کن این دونفره ها بیشتر بشه و خانوادش کمرنگ تر بشن 

من دوره عقدمم همینه. حالم بهم میخوره از وضعیتم.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
سعی میکنم دیگه جایی خواست بره اونو بیاره نرم 

برو خودتو حذف نکن.

معلومه حرکت واضح رو شوهرت اثر میذاره و باهات بد میشه.

همیشه که اینجور نمیمونه باردار میشی وقت دکتر داری بچه دار میشی بچه کلاس میره و هزارتا چیز دیگه.

از خدا بخواه کمکت کنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعد تازه به من میگه چرا از اون لحاظ سرد شدی. منم گفتم جلو هفت جد تو چطوری گرم شم وقتی دو نفره همو نمیبینیم.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
برو خودتو حذف نکن. معلومه حرکت واضح رو شوهرت اثر میذاره و باهات بد میشه. همیشه که اینجور نمیمونه ب ...

همینجوریشم حذفه عین بچه ها می‌شوننش عقب برای خواستت باید تلاش کنی

همینجوریشم حذفه عین بچه ها می‌شوننش عقب برای خواستت باید تلاش کنی

عزیزم من تو چنین شرایطی هستم نزدیک ۶ ساله.

اینجوری بود که به زبون خوش و دعوا هم درست نشد شوهرم.

آخر دعوا گرفتم با خانواده اش ولی میدونی نتیجه چی شد گفتن پسرمونه وظیفشه این ور اون ور ببره مارو.

الان تنها میره اونجا پرش میکنن و برمیگرده!

خب من اگه برگردم به قبل هیچوقت این کارو نمیکنم.

من که نمیخوام جدا بشم باید صبر کنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706