2752
2734
عنوان

کودک همسری چقدر باز زیاد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2306 بازدید | 155 پست
می‌دونی چیه؟یه موقع میبینی پدر و مادر و خواهر و برادر اون دختر فقیرن معتادن دزدن خیابونیین و هزاران ...

بله خب واقعا این هم هست کلا شرایط اقتصادی فشارزیادی آورده  خواهش میکنم❤️❤️

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله خب واقعا این هم هست کلا شرایط اقتصادی فشارزیادی آورده  خواهش میکنم❤️❤️

فشار چه فشاری!! آره قضاوت نباید کرد،متاسفانه داخل نی نی سایت سریع طرف بدون اینکه فکر بکنه برای هر چیزی نظر میده و قضاوت میکنه،طرف هم دلش می‌شکنه این خیلی بده

💔💔💔🖤🖤🖤....
2731
الو

بله خودم هستم ببخشید سوال دیگه ندارید چون میخوام تاپیک رو قفل کنم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!