2752
2734
عنوان

با همسرم سرِ دنِت دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6713 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایییییشششش دنت دهنیت؟ 🤮

واااااایییی اگه چندشش میشه ک کارای دیگه رم با من باید بیخیال شه

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
نه بابا؟؟؟؟ جدی ؟😂😂😂 وای چه باحال همسنیم  من فکر میکردم 24/25 سالت باشه نمی‌دونم چرا واقع ...

اره عزیزم 😂 

همهههههه میگن😶😆

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
من ب شخصه اگ جای تو بودم به اون بچه هیچی نمیدادم حداقل قبل اینک سهم شوهرتو بدی ازش اجازه میگرفتی بعد ...

ی چیپس ارزش نداره که بخاد دل بچه روبشکنه

وازشوهرش اجازه بگیره ولی جمله دومتون درست 

اسی باید زمانیکه درس نمیخونه دوسه مدل عذابپزه

داشته باشن 

💞خدایاشکرت💞
عزیزم قبلش عصبی بودم که تاپیک زدم دیگه وگرنه مدیریت هیجانیم بَد نیست  فقط موندم چرااینجوری کرد ...

این طبیعیه گاهی خاهرش یا مادرش چیزی بگن اعصابش بهم بریزه اما تو توجه نکن تو سعی کن بکشیش سمت خودت یطوری ک برات دوراز جون جونشم بده ایناهم با محبت و توجه و اینا بدست میاد کارایی ک دوس داره انجام بدی خوشحالش کنی و.... 

میدونی شوهرت به قول خودش بخاطر یه چیپس و دنت اینکارو نکرده  از این ناراحته که بهش اهمیت ندادی ...

دقیقا شاید هم اینجوری فکر کرده 

ولی خب اصلا تو خیالم نمیگنجید اینجوری کنه 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
آخه با توجه به کامنتایی که میذارین به نظر میاد بزرگتر باشین بعدم فک میکردم متاهلین تجربتون زیاده😂

😁🤣بسوزه پدر تجربه 

هعی پیر شدیم دیگه

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
آزمون داده،الان دیگه تنبلیه

هرجور میخوای فکر کنم

حالا اگه آزمونم داده باشه میخواد بخاطر یه دنت و چیپس اینکارو بکنه

بعدشم بچه اومده خونشون مگه میتونه به بچه بگه بهت نمیدم

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
2706