2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم به والله.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 88 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله  کرایه خونه ها تهران چطوره من یک ۵۰ متری میخام منطقه ۲۲ ۲۳  چیتگر صادقیه اینا

چیتگر و صادقیه زمین تا آسمون فرق دارن با هم.و واقعا اجاره ها وحشتناکه

تهران کار داری؟ماشین چطور؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

چرا تاپیکهای من کسی‌نمیاد!

دوتا تاپیک آخری هرچی تاپیک بزنم بی کمک میمونه.

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
منطقع ۲۲ ۲۳  صادقیه چیتگر اینا  یک ۵۰ متری میخلم کرایع ها چقدره؟ البته ۴ میلیارد سرمای ...

گلم با ۴ میلیارد یه خونه تو یکی از همین مناطق تهران میتونی بخری باهاش خونه بخر بده مستاجر بعد برو هر جا که دوست داری اون پولی که از مستاجر گرفتی رو خودت بده یه جا دیگه رهن 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿

چقد منی تو .ولی من هر چقد دورم خلوته نمیزارم دخترم اذیت شه. در حدی پشتشم که حتی پدرش جرات نداره با اخم‌نگاش کنه.همیشه و همه جا هم بهم میگه ماده ببر.مخصوصا جلو خانواده خودش ک خیلی فرق میزارن بیین پسر و دختر.

تو چیتگر میتونی با ۴ میلیارد یه واحد نقلی بخری

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿

بچه گناه داره اگه نمیتونی بده باباش ولی اذیتش نکن اون چه گناهی کرده

چرا هنوز بزرگ نشدی که بفهمی غالبا تنهایی بهتر از شلوغیه که همه سوارت بشن

مراقب پولات باش خیلیا علافن و با اموال امثال تو زندگی میکنن میگن دو تا رو میکنیم چهار تا و ....

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
منطقع ۲۲ ۲۳  صادقیه چیتگر اینا  یک ۵۰ متری میخلم کرایع ها چقدره؟ البته ۴ میلیارد سرمای ...

با ۴ میلیارد میتونی کرج خونه خوب بخری ب تهرانم نزدیک

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
چیتگر و صادقیه زمین تا آسمون فرق دارن با هم.و واقعا اجاره ها وحشتناکه تهران کار داری؟ماشین چطور؟

من نزدیک مترو باید باسم

ماشین نه 

میشه حدودا کرایه ها رو بگی 

من امنیت برام مهمه و نزدیک بودن ب مترو

صادقیه مناسبه؟

با ۴ میلیارد میتونی کرج خونه خوب بخری ب تهرانم نزدیک

آره تو تهرانم می‌تونه بخره 

2706