2733
2734
من چهار ساله گواهینامه دارم .اینوبگم بهت بعضی افسرها میبرن پیش تقاطع بهت میگن دوبل برو یادوفرمان برو ...

اره از اینجور اشتباهات داشتم یبار تو شهر بهم گفتم بزن دنده چهار و زدم گفت بزن پنج زدم گفت برو پیاده شو گفتم چرا گفت مجاز نیست اونجا پارک دوبل خیلی خوبی هم کرده بودم برا همون میگم انکار طلسم شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله ی من بار دوازدهم قبول شد بار آخر همه زن های همسایه باهاش رفته بودن قبولش کرده افسر 😐

نا امید نشو بازم برو 

من خودم بعد قبولی ی مدت بازم تمرین میکردم بعضی موارد رو ضعیف بودم 

افسر مگه عوض نمیشه ؟

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2731
توقع داری همه مثل مامانت هر کار میکنی بگن خوبه ولی خدا پدر افسره رو بیامرزه که حداقل جون امثال منو ن ...

ای بابا بخدا من استرسی هستم اگه قبول بشم همیشه با احتیاط رانندگی میکنم بعدم الآنم بدون گواهی نامه میرونم بلدم فقط نکات ریز یادم نمی‌مونه انگار الان خیلی ها میگن تا روشن کردن گواهی نامه گرفته اونوقت من بیچاره برا فاصله دوبل رد میشم 

باشه عزیزم مرسی الان میرم می‌نویسم هم طریقه های دوبل رو هم دور دو فرمانه

قبول میشی عزیزم 

اعتماد به نفس داشته باش وقتی میرونی یعنی بلدی

فقط هول میشی 

ناامید هم نشو انشالله تاپیک قبولیتو میزنی😍🙏

خخخ شوهرم میگه اگه پراید میخریدی قبول می‌شدی آخه خودمو با گرفتن وام قرضدار کردم دیگه کلا حقوقم می‌ره ...

😂. اشکال نداره مبارکت باشه. منم خیلی استرسی بودم مغزم پیش افسر یخ میزد اصلا نمیتونستم حرکت کنم. قرص پپرانول بود فک کنم قبل ازمون میخوردم یکم استرسم کمتر میشد. منم بار چهارم قبول شدم. ولی چ فایده کلا ماشین ندارم و دیگ سوارم نشدم 

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄
خاله ی من بار دوازدهم قبول شد بار آخر همه زن های همسایه باهاش رفته بودن قبولش کرده افسر 😐 نا امید ...

نه یه دونه هستش جای ما این آموزشگاه فقط همین میاد خدا کنه خیلی ناامیدم یعنی میشه منم بیام تاپیک بذارم قبول شدم😞😞😞

اره از اینجور اشتباهات داشتم یبار تو شهر بهم گفتم بزن دنده چهار و زدم گفت بزن پنج زدم گفت برو پیاده ...

فاصله ببین ماشین جلوباعقب خیلی مهمه توی دوبل .بعدوقتی میخوای دربیای از پارک حتما برگرد پشت ماشین نگاه کن چراغ راهنماهم مهمه .ایناروانجام بده شک نکن قبول میشی

😂. اشکال نداره مبارکت باشه. منم خیلی استرسی بودم مغزم پیش افسر یخ میزد اصلا نمیتونستم حرکت کنم. قرص ...

منم مغزم یخ میزنه انشالله که ماشین دار میشی عزیزم دعا کن منم قبول شم 

فاصله ببین ماشین جلوباعقب خیلی مهمه توی دوبل .بعدوقتی میخوای دربیای از پارک حتما برگرد پشت ماشین نگا ...

انشالله این هفته رفتم باز با مربی تمرین کردم ببینم چی میشه 

منم مغزم یخ میزنه انشالله که ماشین دار میشی عزیزم دعا کن منم قبول شم 

ایشالله گلم. بنظرم اینبار نگاه افسر نکن ب خودت تلقین کن ک هیشکی پیشم نیست اصلا 

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄
نه یه دونه هستش جای ما این آموزشگاه فقط همین میاد خدا کنه خیلی ناامیدم یعنی میشه منم بیام تاپیک بذار ...

بله عزیزم قبول میشی 

تو فقط استرس داری ..

استرس دست خود آدم نیست 

قبلش میخوای بری ی پرانول بخور 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
ای بابا بخدا من استرسی هستم اگه قبول بشم همیشه با احتیاط رانندگی میکنم بعدم الآنم بدون گواهی نامه می ...

وجدانا اگه خودت بچه داشته باشی و یه راننده بچتو داغون کنه به خاطر استرس یا تسلط کافی نداشتن فحش نمیدی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706