2752
2734

یکی از اشناها پیوند زده بود خوب شده بود ولی متاسفانه رعایت نکرد بعداز مدتی بیماریش دوباره برگشت و فوت شدن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

هرچی سن بالاتر باشه احتمال بهبودی بیشتره 

و به دوست عزیزتون بگو تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته توکل به خدا داشته باش و روند درمان و ادامه بده 

انشالله خدا کمکتون کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دخترخالم همین مشکل دوست شما رو داشت ، بعد از 7 سال درگیری با این بیماری فوت کرد متاسفانه ، فرشته ای بود 😔🖤

انشالله دوستت به زودی زود سلامتیشو بدست بیاره ، نذارین امید ‌و انگیزشو از دست بده ، با صبر و حوصله همراهیش کنید و بهش ارامش بدید

دعا میکنم براش 

خودش دکتر هستش میگه درمان نداره نمیدونم الکی میگه یا واقعا  راسته

میدونه انواع مختلفی داره خب ولی ب نسبت دیگه کپ خطر تره

و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727
یکی از اشناها پیوند زده بود خوب شده بود ولی متاسفانه رعایت نکرد بعداز مدتی بیماریش دوباره برگشت و فو ...

آخی 😔خدا رحمتش کنه 

واقعا سرطان به آدما نشون میده کیع قرار بمیرن متاسفانه خیلی بده ندونی بهتره 

دوست منم یه بار شیمی شده همون لحظه که فهمیده ولی عود کرده الانم پلاکت خونش پایینه و خونریزی و کبودی داره خودش میگه خیلی زود استقبال مرگ میرم براش ناراحتم آخه جوونه طفلک 😔😔😔😔۳۳ سالشه فقط خیلی دوسش دارم

2706