2752
2734
نفهمیدم🙄

سلام خانم سخت پسند احوال شما؟

منظورش اینکه شوهرت بفهمه یکی داره مخ شمارو بزنه واکنشش چیه ک بنظر من خاااک تو سر همیچن مردی ک با رفتارش اجازه میده بقیه بتونن بیان طرف زنش و بهش درخاست بدن

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاحالا پیش نیوومده اما میدونم یا قاتل میشه یا مقتول البته دور ازجونش😬😬

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
سلام خانم سخت پسند احوال شما؟ منظورش اینکه شوهرت بفهمه یکی داره مخ شمارو بزنه واکنشش چیه ک بنظر من ...

سلام ممنونم 

شوهر ندارم نمیدونم😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
سلام ممنونم  شوهر ندارم نمیدونم😂

فاز شمارو نمیدونم دیشب ساعت ۳شب ک گفتین نصیبمون شده 😂😂😂الان دقیقا چی شد دختر ؟؟؟رابطه ها چرا اینجورین🤷‍♂️مارو گیج نکنین تورو خدا

خب چچوری باید باشه تیپموم ک کسی مزاحم نشخ

با هر تیپ و قیافه ای هستن افرادی ک بخوان مزاحمت ایجاد کنن

♦️ ۲۳ ساله / اولین کنکورم ( ۹۸ )بود رشته آزمایشگاه تو شهری غیر شهر خودم قبول شدم و چون علاقه نداشتم و روزای سختی میگذروندم خیلی مخفیانه و ب دور از چشم همه انصراف دادم، دومین کنکور ( ۱۴۰۰ )خوب نبود فقط برای مصاحبه رشته فوریت پزشکی دعوت ب مصاحبه شدم ( رد شدم ) ، سومین کنکور  (۱۴۰۱) بازم برای مصاحبه فوریت دعوت شدم و این دفعه بی برو برگرد و پر قدرت قبول شدم ( رشته ای ک از ادامه ندادنش پشیمونم ) ولی از اونجایی ک تو انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته مامایی هم آورده بودم ب پیشنهاد برادرم اون رو ثبت نام کردم بعد از یه ترم و با چونه زنی های متمادی من با دانشگاه و پی بردن ب این نکته ک امکان تغییر رشته وجود نداره تو کنکور (۱۴۰۲)ب عنوان چهارمین و آخرین کنکور ثبت نام کردم و رشته پرستاری قبول شدم / بقیه فک میکنن این پنج سال از زندگی من تلف شده ولی تجربه ها و نگرش هایی ک من تو این پنج سال ب دست آوردم رو با هیچی عوض نمیکنم و معتقدم گذروندن عمرم برا این دیدگاهی ک الان ب زندگی ب دست آوردم ارزششو داشت / من تو زمینه های انصراف از دانشگاه دولتی ، انصراف از دانشگاه آزاد ، تغییر رشته ، ترمیم معدل ، مصاحبه فوریت و.. تجربه و آگاهی دارم پس اگه سوالی داشتین خوشحال میشم تجربه ام رو باهاتون ب اشتراک بذارم / و اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم ❤️
فاز شمارو نمیدونم دیشب ساعت ۳شب ک گفتین نصیبمون شده 😂😂😂الان دقیقا چی شد دختر ؟؟؟رابطه ها چرا اینج ...

حتما شوهر باید باشه؟   

گیجت شدی مگه خبری بود 😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
یعنی چی با رفتارش اجازه میده

خب بعضیا هستن خانمشونو ول کردن هر لباسی هر حرفی راحت میزنن و طرفم فکر بد میکنه و میگه این اهل دله مثلا خیلیارو اینجوری دیدم من

حتما شوهر باید باشه؟     گیجت شدی مگه خبری بود 😂

اخه اون تایپک در مورد شوهر جون بود😂خوشحال شدن برات جوری گفتی سخت پسندم گفتم ببین پسره کیه ک همچین خانمی رو گرفته جوری گفتی نصیبم شده آتیش گرفتم...دوست پسر چیه اخه عزیز من...من پسرم ی حرفی میزنم...قلبتو بده اونی ک جلو همه بهت تعهد کتبی میده بامزه گفتم😂

اخه اون تایپک در مورد شوهر جون بود😂خوشحال شدن برات جوری گفتی سخت پسندم گفتم ببین پسره کیه ک همچین خ ...

نه در مورد شوهر نبود شما اینطور برداشت کردین 

تعهد کتبی لازم نیس وقتی مامانم در جریانه..

قضیه مفصله😐

درخواست که کسی جرئت نکرده بده ولی یک بار تو ماشین بودیم داشتیم می‌رفتیم یک موتوری داشت از روبه رو میومد مثل اینکه داشته منو نگاه میکرده البته من کلا شوت بودم حواسم نبود شوهرم سرشو ازشیشه ماشین کرد بیرون سرش داد زد بعدم دور زد افتاد دنبالش اون موتوریه  هم از یک فرعی در رفت😁😅

حالا من هی میگم چیشده چیکار کرده کجاداری میری😥

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

پسره رو جر داد با منم تا چند روز  رسمی حرف میزد 

یه بارم با کسی قبلا بهم پینشهاد داده بود از قضا تازه باهاش دوست شده بود هی میگقت چقد پسر خوبیه آخرش که فهمید پسره پینشهاد داده  بود دیگع باهاش قطع رابطه کرد

2706