2752
2734
خیلی. غذاهای طبع سرد میخورم،دوغ ماست سالاد.... چجوریه بو نداره؟

غذاهای سرد نخور مخصوصا توو زمان پریود خرما و عسل و چایی دارچین یا زنجبیل با نبات بخور.من خودم استفاده نکردم تا حالا مشکل اندومتریوز دارم دردم زیاده توی نت خوندم که اندومتریوز از سردی رحم میاد و روغن سیاه دانه رحم گرم میکنه و درد کمتر میشه.دوشنبه باید برم ام ار ای که مشخص بشه اندومتریوز کجاهام درگیر کرده ممکنه نیاز بشه رحم و تخمدان بردارم و یائسه بشم منم 34سالمه دوس ندارم توو این سن یائسه بشم برام دعا کن انشاالله خدا دامنت سبز کنه 

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذاهای سرد نخور مخصوصا توو زمان پریود خرما و عسل و چایی دارچین یا زنجبیل با نبات بخور.من خودم استفاد ...

خدا نکنه در بیاری  

انشالله چیزی نیست عزیزم

کاربر عشق.. و tytytyلطفا درخواستمو قبول کنید درباره شغلتون اطلاعات میخام
غذاهای سرد نخور مخصوصا توو زمان پریود خرما و عسل و چایی دارچین یا زنجبیل با نبات بخور.من خودم استفاد ...

تا حالا نشنیدم رحم تخمدان ام را ای کنن،چجوریه؟

دکتر گفته؟

2731
مرتب ورزش کنید.  فست فود و غذاهای پرچرب و قند و شکر مصرف نکنید همینا رو رعایت کنید خیلی از مش ...

متشکرم

تا حالا نشنیدم رحم تخمدان ام را ای کنن،چجوریه؟ دکتر گفته؟

ام ار ای از  شکم و لگن همه اعضای داخل شکم و لگن رو نشون میده رحم و تخمدان هم داخل لگن هست دیگه

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
ام ار ای از  شکم و لگن همه اعضای داخل شکم و لگن رو نشون میده رحم و تخمدان هم داخل لگن هست دیگه

عزیزم ام آر ای کردی؟چی گفت؟

عزیزم ام آر ای کردی؟چی گفت؟

اره گلم.خداروشکر روده هامو درگیر نکرده و کیست اندومتریوز توی تخمدانم بود چند میل کوچیک شده دکتر گفت 6ماه وروژست بخور فعلا

اره گلم.خداروشکر روده هامو درگیر نکرده و کیست اندومتریوز توی تخمدانم بود چند میل کوچیک شده دکتر گفت ...

خداروشکر

تندرست باشی