2733
2734
عنوان

سارا :قاتل ۱۳ساله🚫❌

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 70 پست
اره دیدم تو اینستا چقدم خوشگل بود طفلک اسمش هم آهو دوستپسرش گفته آهو ازت خوشگلتره، اینم کم عقلی کر ...

آره بیچاره 

منم این خبرو از یه پیج معتبر شنیدم 

خیلی ناز بود طفلی🙂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
باشه ولی به عنوان یه پسر میگم ، پسرا خیلی ارزش این کارارو ندارن 😐 بمیرم برات اهو 

این حسادت خیلییی بده ادمو به هر کاری وادار میکنه

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه سیزده ساله؟؟؟😐😐

آره

2731
سارا تو یه حسودی با ریتم بخونید

قاتلی😂یه نمونه قاتل دیگه هم اینجا پیدا شدا 

قاتل بعدی اونه😂

قاتلی😂یه نمونه قاتل دیگه هم اینجا پیدا شدا  قاتل بعدی اونه😂

😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
🙄  کجایی بوده؟  کی؟

تبریز فک‌کنم

نتایج دادن گوشی به بچه :(

دقیقااااا

همینجور اتفاقی یه دختر خارجی انجام داده بود دختره رو کشته بود ولی نمیدونم با چی چون پسره از یکی دیگه خوشش اومد بود 

حسادت و خریت همین میشه 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

بعد ما تا دبیرستان فرق دختر و پسر و نمیدونستیم 

من یه دوستی داشتم هروقت باهم لج میکردیم میرفتیم یه گوشه همو مثل چی میزدیم ، فرداش دوباره دست در دست هم میرفتیم سوپرمارکت ساند  یس میخریدیم

چرا کلمه سان..دیس ممنوعه؟😐😂

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

نتیجه گوشی دادن دست بچه ها ، نتیجه بی توجهی به تربیت بچه ها، نتیجه این حرفای مفت که میگن بذار رفیق داشته باشه محدودش نکن! 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
آخر تونستن خودشو خانوادشو گیر بیارن یا نه؟ 

آره بابا 

مادره گفته من از قاتل روانی ترم

2706