2733
2734
عنوان

گفتم به خانواده ماجرای بارداری زنداداشمو....

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 120 پست
خانواده خودش پیشنهاد جدایی دادن وگرنه ما که جیزی نگفته بودیم داداش بزرگم فقط موافق جدایی بود

ولی جو خانواده شما خیلی بر علیه این دختر هست.اگر شما پشت عروستون وایسین خانوادش هم از خداشونه.اون بندگان خدا احتمالا از خجالتشون اینجوری گفتن.در هر صورت اینها زن و شوهرن و یه بچه حلال زاده هم دارن.خدا و پیغمبرش هم مشکلی ندارن.سعی کنید اینا رو برای هر دو طرف جا بندازین

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده خودش پیشنهاد جدایی دادن وگرنه ما که جیزی نگفته بودیم داداش بزرگم فقط موافق جدایی بود

همین داداش بزرگت مطمئن باش اونموقه صدبار ترتیب زنشو داده ولی خوش شانس بودن لو نرفتن

ادم خوبه وجدان داشته باشه !

ولی خانواده زنداداشم پیشنهاد سقط و بعدش جدایی رو دادن نه ما ما موافق این نبودیم اصلا فقط داداش بزر ...

اخه وقتی داوری خانواده شما اینجوره که دختره وا داده و...

دیگه ابرویی میمونه واسه اون دختر

خانواده شما چی؟مخالفت کردن یا استقبال

2731
چقدر چرتتت مرد بخواد زورکی بگیرتت ده تا زن نمیتونن از زیر دسش بکشنش بیرون من خودم شوهرم تو نامزدی نه ...

زورکیی

اگ ی مرد دوستت داشته باشه زورکی کاری نمیکنه

شوهر منم خیلی گرمه ولی تو نامزدی بهش گفتم نمیتونی ب جاییم حتی دست بژنی و اونم گفت چشم

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
ولی جو خانواده شما خیلی بر علیه این دختر هست.اگر شما پشت عروستون وایسین خانوادش هم از خداشونه.اون بن ...

ولی ما چنین چیزایی رو تو اون تماس تلفنی بروز ندادیم

سعی کردیم آرامشمونو حفظ کنیم اونا مرغشون یه پا داره که فقط طلاق بشدت هم از خانواده ما عصبانین

زورکیی اگ ی مرد دوستت داشته باشه زورکی کاری نمیکنه شوهر منم خیلی گرمه ولی تو نامزدی بهش گفتم ...

پس شوهرت طبعش گرم نیست شوهر من روانیه تو رابطه 

من دو سه هفته بعد عروسیم باردار شدم 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
اخه وقتی داوری خانواده شما اینجوره که دختره وا داده و... دیگه ابرویی میمونه واسه اون دختر خانواده ...

ما موافق جدایی نیستیم

ما که اینارو به خانواده زنداداشم نگفتیم اینا فقط حرف داداش بزرگم بود نمیدونم چقدر بقیه خانواده باهاش هم نظرن

پس شوهرت طبعش گرم نیست شوهر من روانیه تو رابطه  من دو سه هفته بعد عروسیم باردار شدم

😂😂😂

اوکی 

چ ربطی ب حامله شدن داشت 

من شب عقد دیگ رابطه داشتیم ولی حامله نشدم 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐