2733
2734
عنوان

گفتم به خانواده ماجرای بارداری زنداداشمو....

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 120 پست

خب عقد کنن بچرو بندازن جدا شن چیه دیگ؟ اره کارشون  بد بود جای حرف نیس حتی عقدم نبودن اما میتونن عقد کنن و بچه  هم بدنیا میاد اون دختر هم بی آبرو نمیشه 

بعدم  دسته گل برادرتون بود همونقدر دختره مقصره برادرتونم مقصره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندونم کاری ؟؟؟اصلنم کارشون ندونم کاری نیست بنظرم 

دوتا جوون همدیگه رٌ دوس دارن 

نامزد هم که هستن ،اختیار بدن خودشونم با خودشونه 

بنظرم امروز که اومدن خونتون شما ازشون دفاع کن 

بجای بچه انداختن و جدایی و چمیدونم این چرندیات برید یه عقد محضری کنید 

شبشم دوتا خانواده کنار هم شام بخورید و عروسی کوچیک دوتا جوون و جشن بگیرید 

شکر خدا خونه هم که دارن 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2731

اولا داداش شماهم ب اندازه اون دختر خانم مقصره دوما شما اشتباه مردی ب داداش بزرگتر و زن داداشت گفتی باید جریان بین مادرتون و مادر اون دختر خانم حل میشد

بعدشم جرا باید بچت روبندازن زودتر ی عقد بگیرن برن سرخونه زندکیشون

وقتی صیغه کردن دیگع باید انتظار هر چیزی رو داشت حالا هم عقد کنن .خانواده ها نباید باعث سقط بشن دست دختر بگیرین اگ خونه نداره بیارید فعلا خونه خودتون جمع و جورشون کنید یه خونه بگیرید برن 

ب نظرم با داداشت صحبت کن یه تکونی به خودش بده 

جفتشون باید پای کاری ک کردن واستن 

تصمیم برای سقط یا نگه داشتن بچه ادامه زندگی یا جدایی منوط به خودشون دوتاست الان دیگه نباید بذارن کسی دخالت کنه اولین کسی هم که باید تو روی بقیه واسته داداشته

اسی صیغه خونده بودن دیگه؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببخشید ولی چقدر بی فرهنگ و هُوچی هستن دو طرف. 

هوچی؟؟؟؟ 

عقد نبودن محرم نبودن توقع داری خانواده هاشون جشن مثبت شدن بی بی چک بچشونو بگیرن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
شما اون دختر رو مقصر میدونین؟ چرا عقد موقت بودن الان همه از چشم من میبینن که تو پای اون دختر رو با ...

اولا که باردارشدن یه مساله دوطرفست همونقد که دختر بی اختیاطی کرده پسر هم کرده.حالا اتفاقیه که افتاده تعجب میکنم چرا میگن جدابشن و بچه روهم بندازن! خوب عقد کنن همه چی هم حلال هست.اینا که همو میخوان دیگه چه مانعی هست عروسی کنن و بچشونو بدنیا بیارن. اینقدم موضوعو کش ندن که ابروشون تو روستا بره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر خانواده‌ها بخوان بچه رو به عمد بندازن ودختر پسر از تم جدا کنن مطمن باش در آینده چوبش میخورن خوب عقد کنن برن باهم زندگی کنن چرا بچه بکشن دختر پسر جدا کن این چه بی‌رحمی هست که میکنن 

2706