2733
2734
عنوان

مچ شوهرمو گرفتم و تموم رویاهام خراب شد حالا اینم اضافه شد

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 36 پست
چرت و تویی میگی ک هیچی نمیدونی و داری الکی زندگی طرف و بهم میزنی!

برو بخون کجا گفتم جدا شو که میگی زندگی به هم میزنی ؟ گفتم به عشق و عاشقی برس ولی بچه نیار از مرد معتاد 

امثال شمان که بچه دار میشن از مردای معتاد بعدم کاسه چه کنم چه کنم دستتون می‌گیرید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکسال. منطقیشه میشه فهمید اگه‌بخای اینطور فکر کنه‌ به‌‌چندین سال بکشه طلاق بگیر بهتر

میگه دوستش داره و نمیتونه ازش بگذره 

منم میگم دوستش داری ادامه بده ولی بچه نیار بچه پدر میخواد که همسر اسی لایق پدری نیست

ضمنا مواد صنعتی و سنتی نداریم اعتیاد اعتیاده،شنیدم میگن قدرت مواد ی ذره از خدا کمتره یعنی در این حد اعتیاد ب مواد سخته، حالا درجه بندی هم داشته باشه بازم از کاری که طرف باید انجام بده چیزی کم نمیشه، آینده خودتو ب پا، ب این آقا به این چشم هم نگاه کن که ممکنه یه روزی بخوای ختم ازدواج بدی،پس لطفا بچه رو بیخیال شو، فعلا تمرکز کن رو هدفت و بهش بگو تنها وظیفه ای که داری اینه که ترک کنی و منو قانع کنی که ترک کردی که اونم میشه حداقل یک سال پاکی 

بچه ها خیلی بی گناهن، لطفاً بخاطر حرف یه عده که گفتن مشکل داره یا .... یه بچه بی گناه ب این دنیا نیار 

2731
برو بخون کجا گفتم جدا شو که میگی زندگی به هم میزنی ؟ گفتم به عشق و عاشقی برس ولی بچه نیار از مرد معت ...

حوصله بحث ندارم ولی بدون هزاران نفر ترک کردن 

اونام انسانن گناه دارن یکم وجدان خوب چیزیه

گلم به چند ماه اکتفا نکن 

بزار کم کم دو الی سه سال از ترکش بگذره بعد به این فکر کن که میخوای اعتماد کنی یا نه .

وزن اولیه ۸۳  وزن فعلی ۶۷/۴۰۰  هدف اول ۶۶   هدف دوم ۶۴  هدف نهایی ۶۲