2733
2734
عنوان

خانومای متاهل اصفهانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 80 پست
خوبی از خودته عزیزم باور کن خیلیاشون ن اصفهانو از نزدیک دیدن ن اصفهانی  اما یه مشب حرف یامفت ...

این ادم خودش مهاجرمقیم اصفهانه کاش برمیگشتن وقتی ازنون اصفهان میخورن ی چیز دبگه راهم نمیخوردن باش ک رودل نکنن

ولی خوشم میاد اسم اصفهانیا میاد انقد همه فشار میخورن  😁😁

کلا گارد دارن با اصفهانی جماعت 

تو هر تاپیکی دیدم به اصفهانیا توهین شده بابدترین الفاظ 

امااصفهانی در نهایت ادب سعی کرده براش توضیح بده 

بارها دیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصالتا اصفهانین.۱۰ساله اینجان

اگر از اون اصفهانی های اصیل هستن که خودشون هم میگن ما اصفهانی اصیل هستیم، واقعا کارت و درخواستت درست بوده. چون کلا عروس رو خیلی اذیت میکنن و کلا بهتره با یه اصفهانی اصیل دیگه ازدواج کنند نه شهر دیگه. چون انتظاراتی دارند که فقط دختری که با همون فرهنگ بزرگ شده از پیش برمیاد 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

الان شرایط اقتصادی جوریه که این درخواستها رد میشه.وقتی طرف خونه داره اونم توی ساختمون پدرش چراباید به خودش سختی بده بره جای دیگه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2731
این ادم خودش مهاجرمقیم اصفهانه کاش برمیگشتن وقتی ازنون اصفهان میخورن ی چیز دبگه راهم نمیخوردن باش ک ...

دقیقا 

راره باز جاده دراز 

هررررری

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
کلا گارد دارن با اصفهانی جماعت  تو هر تاپیکی دیدم به اصفهانیا توهین شده بابدترین الفاظ  ...

منم زیاد دیدم 

حالاخیلیاشون اصلا نمیدونن اصفهان کجاهستا 

ولی یه مشت حرف کلیشه ای بلغور میکنن

ولی من حقیقتا حرص نمیخورم 

میگم معلوم نیس یه اصفهانی چیکارشون کرده ک اینجوری فشاری شدن😃

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
این ادم خودش مهاجرمقیم اصفهانه کاش برمیگشتن وقتی ازنون اصفهان میخورن ی چیز دبگه راهم نمیخوردن باش ک ...

عزیزم لطفا دعوا نکنید....تاپیک میترکه..ممنونم ازتون...ما همون اول گفتیم اکثرا خوبن یه سری شون اداب خاصی دارن که اونم بد نیس ولی شهرای دیگه براشون سخته

2706