2752
2734
عنوان

خانومای متاهل اصفهانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 80 پست
همون اصالت مهمه دیگه😁 من از بچگیم اصفهانم. ۱۰سال از دانشجویی و بعد ازدواجم اصفهان نبودم و بازم ۴سا ...

مشکلیی داری بفرما😂

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چطورین مگه؟خیلی اهل حساب کتابن

بهتر نشد باید کلی جهازیه میگرفتی که تو چشم باشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
نه من خودم و همسرم هر دو اصفهانی هستیم کلا یه جای دیگه هستیم دور از خانواده شوهر و اطرافم هم ندیدم ک ...

چرا من دارم زیر  ک و ن  مادر شوهر زندگی میکنم 

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
نه مشکل نداریم....اخلاقای متفاوتی دارین.....مثلا اول کار پرسیدن خونه و مغازه مال خودتونه؟ما اصلا روم ...

الان اینو ربطش میدی به اصفهانی بودن؟

یعنی اگه بقیه مردم تو شهرای مختلف ایران برن اینو بپرسن نسبت میدن به مردم اون شهر؟

اصلا ربطی داره؟ باعقل جور درمیاد؟

نه مشکل نداریم....اخلاقای متفاوتی دارین.....مثلا اول کار پرسیدن خونه و مغازه مال خودتونه؟ما اصلا روم ...

اع باید بپرسی ببینی خرش به چند منه