2733
2734
عنوان

ابروی دختره میره ؛ خواهش میکنم نی نی یارو تگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 31 پست

@niniyar_5

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_5    

نی نی یار خواهش میکنم دوتا تاپیک قبلی منو برگردون و عکسایی که داخلشون گذاشته بودم رو پاک کن 

عکسا رفتن تو گوگللل 

خواهش میکنم تاپیکمو برگردون 

من به بقیه کاربرا گفتم گزارش بزنن تعطیل شه فک نمیکردم بعد تعطیل شدنم باز بمونه تو گوگل😭😭😭

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
@niniyar_5     نی نی یار خواهش میکنم دوتا تاپیک قبلی منو برگردون و عکسایی که داخلشون گذا ...

من بارها گفتم که نباید تاپیک رو حذف کنین وقتی عکس داخلش هست اگر رفته تو گوگل که الان هم بردارم تا یک ماه تو گوگل هست الان سایت بی نهایت شلوغ هست اجازه بدین خلوت بشه میام برمیدارم یا فردا برمیدارم چون رفته گوگل امروز فردا نداره حتی درخواست هم بدین به گوگل بازم طول میکشه بیاد بیرون

2731
من بارها گفتم که نباید تاپیک رو حذف کنین وقتی عکس داخلش هست اگر رفته تو گوگل که الان هم بردارم تا یک ...

باشه عزیزم ممنونم 

این دوتا تاپیکه 

لطفا هر دو رو از تعطیلی برگردونید و بعد عکسارو پاک کنید🥺

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
باشه عزیزم ممنونم  این دوتا تاپیکه  لطفا هر دو رو از تعطیلی برگردونید و بعد عکسارو پاک ک ...

@niniyar_5    

سلام قرار بود شما دوتا از تاپیک های منو از تعطیلی در بیارید و هر ۴ تا عکسو پاک کنید🥺😔

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
باشه عزیزم ممنونم  این دوتا تاپیکه  لطفا هر دو رو از تعطیلی برگردونید و بعد عکسارو پاک ک ...

@niniyar_5   سلام قرار بود شما دوتا از تاپیک های منو از تعطیلی در بیارید و هر ۴ تا عکسو پاک کنید🥺😔

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
@niniyar_5   سلام قرار بود شما دوتا از تاپیک های منو از تعطیلی در بیارید و هر ۴ تا عکسو پاک ک ...

سلام برداشتم همون پست اول بود دو تا عکس دیگه؟

تو سایت هیچوقت عکس دیگران رو نذارین چون ممکنه اشناهاشون دوستی فامیلی ببینه بره بهشون بگه ازتون شکایت کنن

عکس خودتون هم نذارین اگر حساسین چون ممکنه پخش بشه و هیچوقت پست اول عکس نذارین

حالا اگر عکس رفته گوگل به گوگل درخواست بدین بردارن اگر بلد نیستین ازسارابپرس کمک بگیرین

سلام برداشتم همون پست اول بود دو تا عکس دیگه؟ تو سایت هیچوقت عکس دیگران رو نذارین چون ممکنه اشناهاش ...

چشم عزیزم دیگه عبرت گرفتم نذارم 

نه دوتا تاپیک بود تو هر تاپیک دوتا عکس 

یعنی جمعا میشه ۴ تا عکس عزیزم 

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
سلام برداشتم همون پست اول بود دو تا عکس دیگه؟ تو سایت هیچوقت عکس دیگران رو نذارین چون ممکنه اشناهاش ...

عزیزم دوتا تاپیک بود تو هر تاپیک هم دوتا عکس 

یعنی جعما( چهار تا عکس رو باید پاک کنید) 

این دوتا تاپیک 

@niniyar_5    

همه چی دنیا به کیفم 😐👟

نه عزیزم چهار تا عکسه 

دوتاش تو یه تاپیکه دوتای دیگشم تو یه تاپیک دیگه 

لطفا هر چهارتارو پاک کنید😭♥

همه چی دنیا به کیفم 😐👟

نه عزیزم چهار تا عکسه 

دوتاش تو یه تاپیکه دوتای دیگشم تو یه تاپیک دیگه 

لطفا هر چهارتارو پاک کنید😭♥

@niniyar_5    

همه چی دنیا به کیفم 😐👟

[QUOTE=336374673]نه عزیزم چهار تا عکسه  دوتاش تو یه تاپیکه دوتای دیگشم تو یه تاپیک دیگه  لطفا هر چه ...[/QUOTE

بله 4 تا میشه روی هم همون پست اول گذاشته بودین دو تا بود برداشتم تاپیک بعدی هم همینطور 

[QUOTE=336374673]نه عزیزم چهار تا عکسه  دوتاش تو یه تاپیکه دوتای دیگشم تو یه تاپیک دیگه  ل ...

عزیزم من به گوگل هم درخواست حذف دادم و تایید شد 

اما هنوزم عکسا تو قسمت لنز گوگل میاره

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
2706