2752
2734
عنوان

یه دختریه همش با ایفونش عکس میزاره و منم هی دلم ایفون میخواد🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 52 پست
اجی جان اگه فرق ندارخ پس چرا خودت بهترینشو خریدی پس فرق داره

نخریدم گفتم ک خودمون وارد میکنم گوشی رو دیگ میارن برمیدارم بعدشم الان من بیشتر وقتا با گوشی سامسونگ معمولیم میرم بیرون مثلا اگ مجلسی یا بخوام عکسای خوبی بگیرم اونو میبرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخریدم گفتم ک خودمون وارد میکنم گوشی رو دیگ میارن برمیدارم بعدشم الان من بیشتر وقتا با گوشی سامسونگ ...

الان بابات گوشی ایفون ۱۳ پرو مکس چقدر میفروشنه و چقدر خودش میخره مگه میشه سامسونگ دوربینش از ایفون بهتر باشه شاید دودبینشو تنظیم نکردی

2731
الان بابات گوشی ایفون ۱۳ پرو مکس چقدر میفروشنه و چقدر خودش میخره مگه میشه سامسونگ دوربینش از ایفون ب ...

بابام اینا وارد کننده ان دیگ به صورت عمده میارن میدن ب موبایل فروشی ها نه سامسونگم سری اس هستش s23اولترا دوربینش از ایفون خیلی عالی تره

بابام اینا وارد کننده ان دیگ به صورت عمده میارن میدن ب موبایل فروشی ها نه سامسونگم سری اس هستش s23او ...

یه نفری رو میشناسم همین گوشی داره ولی خب انچنان خوب نیست ب پای حتی ایفون ۱۳هم نمیرسه

یه نفری رو میشناسم همین گوشی داره ولی خب انچنان خوب نیست ب پای حتی ایفون ۱۳هم نمیرسه

نه باید تنظیم کنه دوربین رو بعدش سامسونگ معمولی نیست اس اولترا خیلی بالاست منک دارم راضی ام مثلا سامسونگ برای فضای باز پرتره خیلی مناسبه ولی ایفون برای محیط بسته برای عکس های سلفی یا حرفه ای مناسب تره