2733
2734

خشک میشه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تصمیم دارم شیر خودمو ندم 

چه شیر خشکی ببرم بیمارستان؟ باید از متخصص اطفال بپرسم؟

شیشه شیر ببرم یا با قطره چکون اولش

من قندم بالاست و شیر نمیخوام بدم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیشب یکی تاپیک زده بود می‌گفت شوهرم میخواد شیرمو بخوره 😅🤭

😬😬😬😬یک کاربر دیگه هم تو یه تاپیکی گفت دلم بع هم خورد 😷😷😷😷

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
اشتباه نکن منم همین کارو میکردم بعد دیگه سینه مو نگرفت  شیشه بچه رو تنبل میکنه

نه گلم اینجوری نیست من دخترم هم اینجوری بزرگ کردم اصلا شیر خودمو بیشتر دوست داشت ولی شیر خشک هم میخورد 

الان پسرم هم اینجوریه 

دیشب یکی تاپیک زده بود می‌گفت شوهرم میخواد شیرمو بخوره 😅🤭

شوهرمن یکی دوبار فضولی کرد،پرسید اصلن شیرداری یاالکی میخوره؟!😐منم شلیک کردم تو صورتش بعدش دیگه هیچوقت تکرار نکرد😆