2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد تو بیچاره ای زن ناحسابی برات آرامش آرزو دارم  @niniyar_1     @niniyar_3 &nb ...

ناحسابی کسایی ان که تربیتت کردن، هرچی هستم عین تو عقده تایید شدن از سمت بقیه رو ندارم....

@niniyar_3    

@niniyar_5    

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
چقد تو بیچاره ای زن ناحسابی برات آرامش آرزو دارم  @niniyar_1     @niniyar_3 &nb ...

@niniyar_3    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بخدا  🥰🥰🤩

فیلتر مهم نیس که😅😘

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
دیدمت خیلی ناز و خاصی

قربوووونت مرسیییی🥺✨️🥲🫂 اندامم چطور؟ خودم که حس میکنم لاغرم یکم..💔

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
قربوووونت مرسیییی🥺✨️🥲🫂 اندامم چطور؟ خودم که حس میکنم لاغرم یکم..💔

لاغری ولی خوبیییی 

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
فعلا ک تو شعورت رو گذاشتی وسط و دهن بی حیات رو باز میکنی  عزیزم نسوز واسه بچه خوب نیست 😂

چندبار دیگه عکس بی فیلترتو بذاری تا عقده ات برطرف بشه هرتاپیکی رو باز میکنم عکس توعه لجن توشه، معلومه عقده و کمبود محبت داری و همینطور نیاز به جلب توجه...

من فقط گفتم عکست بدون میکاپ نیست که شروع کردی به شر و‌ور گفتن و عقده خالی کردن...

برو خدا شفات بده احمقه بی ارزش.

ریپلای نکن اصلا باز نمیکنم🙂🙂🙂🙂🙂🙂

عقده ایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاغری ولی خوبیییی 

🥺💔 قدم ۱۶۰

وزنم ۵۴

بشم ۵۸ کیلو یا ۶۰...خوبه

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
چندبار دیگه عکس بی فیلترتو بذاری تا عقده ات برطرف بشه هرتاپیکی رو باز میکنم عکس توعه لجن توشه، معلوم ...

خب کمتر فضولی تو زندگی مردم کن تا نبینی دلم میخواد میذارم انقد بگو تا بمیری 

منم این وسط از خنده کپ کردم ک یکی انقد پیگیرمه 

تو اصلا غلط می‌کنی رو عکس من ریپ میزنی😂

🥺💔 قدم ۱۶۰ وزنم ۵۴ بشم ۵۸ کیلو یا ۶۰...خوبه

منم همینم 

وزن ۵۰ 😂😅

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اره چیزی نزدم ب غیر از یکم ریمل😐

دوباره بزار

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
مرسی عزیزم  ۱۸ سالمه

ببینمت

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
منم همینم  وزن ۵۰ 😂😅

چراااا چاق نمیشیم😔😂🥲

2706