2752
2734
عنوان

تو عمرم انقد آدم بیشعور بیشعور نفهم ندیدم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من یه ماهه خونم جایی نمیرم لباس گرم میپوشم مواظبم اون اومد نفسشو داد بهم 

ببین تو حداقل چهار روز قبل مبتلا شدی که الان وضعیتت اینه ممکنه همین لباس گرم پوشیدن باعث شده سرما بخوری بعد تو یه ماه خونه هستی خانوادت چی ؟اونام یک ماه بیرون از خونه نرفتن شاید اونا ویروس گرفتن اما بدنشون مقاوم بوده اما تو بدنت مقام نبوده و این وضعیتت شده

زمان ثابت کرده همتونو...
2731
من یه ماهه خونم جایی نمیرم لباس گرم میپوشم مواظبم اون اومد نفسشو داد بهم 

خوب 8داقل سه روز طول میکشه ویروس وارد بدن بشه 25 ساعت که واگیر نداره احتمالا جای دیگه سرماخوردی ولی کلا کار ایشون هم درست نبوده آدم سرما میخوره راه نمیوفته اینور اونور 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
ببین تو حداقل چهار روز قبل مبتلا شدی که الان وضعیتت اینه ممکنه همین لباس گرم پوشیدن باعث شده سرما بخ ...

چرا داری طرفداری میکنی؟

من تو مدرسه دوستم مریض میشد کنارش میتشستم بعد همان روز که میومدم خونه سرما خوردم 

خودمو میشناسم دا

خوب 8داقل سه روز طول میکشه ویروس وارد بدن بشه 25 ساعت که واگیر نداره احتمالا جای دیگه سرماخوردی ولی ...

عزمزمه کی گفته ۸ روز ؟

من یکی سرما بخوره ازش میگیرم فرداش مریض میشم 

الان مامانمم و من سرماخوردیم از اون شیطان 

چرا داری طرفداری میکنی؟ من تو مدرسه دوستم مریض میشد کنارش میتشستم بعد همان روز که میومدم خونه سرما ...

من طرفداری نمیکنم فقط چیزی که بهم گفته شده رو میگم 

اها

زمان ثابت کرده همتونو...