2752
2734
عنوان

از اونی که سرش کلی گریه کردین چخبر

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 40 پست

خوبه سلام میرسونه😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درگیر آینده اش…

حالش زیاد خوب نیست…

موفق باشه کافیه🙃❤️‍🩹

نه پشیمون نیستم برا اون همه گریه.:)

یادته سینتو می‌دادی جلو می‌گفتی من مثل بقیه نیستم؟ خب ریدی که. دقیقااااا با خوده خودتم قشنگ به خودت بگیر عزیزممم 😂😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1894297

هنوز باهم دراتباطیم 

رفته مسافرت 

تا پیام ندم ، پیام نمیده 

پشیمون نیستم 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

نمی‌دونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی برای کسی گریه نکردم انگار در قلبم قفل بود. اینقدر دلم میخواست دوران نوجوانی مثل بچه‌های دبیرستان و مدرسمون عاشق بشم گریه زاری کنم ولی هیچ حسی پیش نیومد نسبت به کسی

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

الانم دوتایی داریم گریه میکنیم ...الانم با ی پیامش ساعتها گریه میکنم.برادرمه و خیلی زیر فشاره خانوادس دعا کنین بابام سرعقل بیاد :)

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

نمیدونم کجاست چیکار میکنه حالش خوبه یا نه.اصلا برام مهم نیست دیگه بهش فکر هم نمیکنم.زندگی خودمو دارم انشالا بدترینا سرش بیاد

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2706