2752
2734
چرا واقعا اینجوری هستین چرا باور ندارین  دلیل بیارین

شما هم باورکنید محصولات داروخونه معتبر تر هست  نه شو های خانگی  اگه محصولشون خوبه تبلیغ مجازی تلویزیون بلاگری چیزی میکردن  چرا نیس؟

اتفاقا دکتر پوست رفتم سوال کردم داد زد سرم گفت اگه خواهر شوهرت دکتره چرا اومدی اینجا  میخوای جوش نزنی و فلانو فلان اینای که میگمو بخر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا چرا داری حرص میخوری چشم خوشحالی بقیه رو نداری طوری میگی انگار تو خونه ات زندگی میکنه هر روز ب ...

من رو میگین؟

هرکی با حمیده_گلی کار داره رو چشم حمیده_گلی هم درخواست دوستی هم پیام هم کار مجازی در خدمتم 

من چن ماه پیش ی نفر پیشنهاد داد بیا کار کن تو خونه پول دربیار گفتم چ کاری گفت فروش محصولات نفیس ۱ ساعت برای من توضیح داد از هر کس پرسیدم گفت اگه محصول بخری دو راه داری یا باید بری به مردم التماس کنی محصول اشعال بندازی به مردم یا باید بمونن رو دستت ضرر کنی گفتم من عمرا نمیرم التماس بخاطر ۱۰ ۲۰ هزار اون طرف ده بار زنگید دیگه جوابشو ندادم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

کلا اینطوری هستن انگار شرکت باباشونه و اینم بگم ها مغزشون رو میشورن..

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

من یک زمان بازار یابی می کردم و یک پودر لباس شویی گرفتمم کلا لباس ها رو سفید می کرد پورشمس هم کم بود و گلوله فقط برای پرده مناسب بود ولی بعد از مدتی خودم فهمیدم لیدرها هیچ نگفتند 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
از شامپو و کرم چه انتظاری دارین انتظار دارین خوشگل ترین زن دنیا شین؟

پس چرا موقعی ک میخوایم بخریم میگن قرتی و سانتی مانتال باشین و از اکثریت لوازم استفاده کنین تا از اون بالا بیاد یَک دسته حوری؟

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
چرا واقعا اینجوری هستین چرا باور ندارین  دلیل بیارین

خب دارن دلیل می آرن دیگه😂😂😂استفاده کردن نتیجه نگرفتن 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
حالا چرا داری حرص میخوری چشم خوشحالی بقیه رو نداری طوری میگی انگار تو خونه ات زندگی میکنه هر روز ب ...

وقتی چیزی نمیدونید و نمیشناسین  نگین این حرفو مگه من حسودم 

شما نمیدونی این خواهر شوهر  چطور خونه منو تو شیشه کرده. من سنم کم بود که ازدواج کردم روزگار منو سیاه کرده 

منم یه دختر ساده و بی زبون فقط سوارم شدن .

کاش باشی و ببینی چه فخری میفروشه 

چطوره منم پز بدم فرهنگو شعورم بیشتره خوشگلترم و فلانو فلان..‌

عزیز 8 صفحه بدیشو گفتن با دلیل باز شما میگی دلیل بیارین؟ 

معموما بچه ها رو اونهاییکه دنبال کار هستند جذب می کنند چون اونها راحتر گول می خورند تو رو خدا  عضو هیچ نتورک نشید ضررش به خودتون برمی گرده 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
2706