2733
2734
عنوان

رانندگی و آزمونش

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 30 پست

جلسه اول ک رفتم ماشینو ک دیدم شاشیدم ثاقعا چون بار اولم بود حتی مینشستم پشت فرمون

بعد هیچی دیگه یوخده توضیح داد ماشینم داد دست من فهمیدم ک ترسم بیمورده و خیلیم راحته و کیف میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه چیه  مسخره میکنی شما دفعه اول قبول شدی؟

نه مسخره نبود جان خودم دارم میگم ارادت خیلی بالا بود من هرچی پایه بار نشدم نشد دیگه آخه میگن الکی میندازن ادم‌و 

هرچی و من دیدم گفت افسر دفعه اول رد کرد بهش پول دادم دفعه دوم قبول کرد من خودم گواهینامه نگرفتم ۱۶هم امروز اولین بار بود رفتم 

کاربری دست دو نفره 
نه مسخره نبود جان خودم دارم میگم ارادت خیلی بالا بود من هرچی پایه بار نشدم نشد دیگه آخه میگن الکی می ...

من هر چقد رد میشدم بازم میرفتم تا میگرفتم😅

اون روز انقد خوشحال بودم قبول شدم

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
من هر چقد رد میشدم بازم میرفتم تا میگرفتم😅 اون روز انقد خوشحال بودم قبول شدم

عزیزم خیلی خوشحال شدم برات

من میخوام بعد این12جلسه 

دو جلسه هم با مربی خصوصی بریم تا کامل یادم بده پیش افسر چه کنم 

چرا ازافسر رد میشدی؟چقدر پیش افسر ماشین روندی؟منظورم چند دقیقهطول کشید

اولین بار تو آزمون شهری و آیین نامه قبول شدی؟ سوالات آیین نامه سخت بودن؟من از آزمون شهری میترسم&nbs ...

نه عزیزم

آیین نامه بار دوم قبول شدم

شهری بار سوم

من سؤالات آیین نامه رو داشتم همونا هم اومدن، کتاب رو نخوندم

❤️🤍PEGAH🤍❤️
نه منظورم اینکه یادگیریش فقط جلسات اموزشی عملی بوده  تمرین جدای اون جلسات نداشته از قبل هم بلد ...

آفرین بهش 

برام دعا کن انرژی مثبت بفرست فردا ببینم داخل شهر شلوغ چجوری قراره برونم😁✋🏻اما به خودم ایمان دارم

نه عزیزم آیین نامه بار دوم قبول شدم شهری بار سوم من سؤالات آیین نامه رو داشتم همونا هم اومدن، کتا ...

پیش مربی خصوصی نرفتی؟

و اینکه سوالات کدوما هستن؟من یه اپلیکیشن دارم از بازار دانلود کردم بااون میخونم کتابم میخونم

پیش مربی خصوصی نرفتی؟ و اینکه سوالات کدوما هستن؟من یه اپلیکیشن دارم از بازار دانلود کردم بااون میخو ...

نه عزیزم

خودم یکم با ماشین خودمون تمرین کردم ، نگران نباش عزیزم یاد میگیری مطمئن باش ، من حتی جای گاز و ترمز و ... رو نمی‌دونستم صفر بودم ولی یاد گرفتم شما هم قطعا میتونی

بیست تا آزمون دارم که دقیقا از همین سؤالات میاد اگه بخوای برات پیداش میکنم و میفرستم ، البته نمی‌دونم سؤالات تغییر کردن یا نه ، من پارسال امتحان دادم

❤️🤍PEGAH🤍❤️
نه عزیزم خودم یکم با ماشین خودمون تمرین کردم ، نگران نباش عزیزم یاد میگیری مطمئن باش ، من حتی جای گ ...

نه عزیزم نمیخواد 😍خودم نمونه دارم برای اطمینان یه دورم کتاب میخونم

2706