2733
2734
عنوان

اگر همسرتون بخواد مدل بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلی ندارم اگه واقعا شرایط مدل شدن بهش میخوره

آره میخوره ولی روحیه قوی هم باید داشته باشن حتما چون خیلیا ممکنه اعتماد به نفسو پایین بیارن

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم
2731
خو بشه ...پس تمام بازیگرا باید مجرد بمونن

مجرد نموندن ولی خب اغلبشون طلاق گرفتن 

معروف بودن مشکلات خاص خودشو داره

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

شغلی نیست که موردپسند من باشه باز مدل خوبه ولی بلاگر و اینا رو نمیپسندم اصلا چون هم ممکنه معروفیت و در پی داشته باشه که از طرف دیگر ادمایی هم پیدا میشن که هیت بدن و.. من کلا از زندگی با معروفیت و مشهوریت خودداری میکنم ولی اگر واقعا بخواد برای مدلی که جلوشو نمیگیرم برای بلاگری خودداری میکنم تا حد امکان ولی اگه دیگه اصرار کنه کاریش نمیشه کرد، بلاگر چی بشه اخه؟ 

به نظرم بهترین کاره

بعدش بنظرتون تغییر نمیکنن ک مثلا دیگه پارتنرشون مث قبل براشون نباشع؟ 

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم

به حرف آره. یکی دوبار واقعا بهش پیشنهاد دادن و خودش رد کرد من اصرار میکردم قبول کنه😅

ولی در عمل فکر میکنم کار درستی نیست. نمیگم بده فقط شان اجتماعی برام مهمتر از پوله.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
نه اصلا مردا زشت کلی اعتماد بنفس کاذب دارن حالا خوشگلم باشه مدلم باشه دخترا بهش گر بدنکه هیچ 

نظر منم همینه😂مردا کلا خیلی از خودشون تعریف میکنن 

بلاگر نه  مدل هم بستگی داره در چه زمینه ای  اگر سطح پایین نباشه خودمم دوست دارم مدل شه

آره خیلی مهمه این 

یا ممکنه خیلی اعتماد به نفسشون بالا ببره و شاید مغرور بشن یا شاید هم خیلی دیس بگیره و اعتماد به نفسش داغون شه

مجرد نموندن ولی خب اغلبشون طلاق گرفتن  معروف بودن مشکلات خاص خودشو داره

درسته

2706