2752
2734
عنوان

از نبودش دارم دیونه میشم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 36 پست
اگ خودشم برگرده انقد خوشم اومده ازش ک سریع قبول میکنم  فقط میخوام ک برگرده ولی نمیدونم چطوری چ ...

این حرف منو بزار زیر پات له کن بعد که بهش رسیدی پاتو بردار ببین چی گفتم برگرده میشه برده اش

بازم هرکاری لازمه بکن 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
این حرف منو بزار زیر پات له کن بعد که بهش رسیدی پاتو بردار ببین چی گفتم برگرده میشه برده اش بازم ...

بخدا میفهمم چی میگین 

همه بهم میگن ولی من نمیدونم چرا اینطوری شدم فقط میگم بیاد 

دیگه واقعا از کار و زندگی افتادم سرکارم نمیرم هیچ کاری نمیکنم فقط دنبال ی راهکارم ک بیاد همین دیگه دارم دیونه میشم واقعا😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا میفهمم چی میگین  همه بهم میگن ولی من نمیدونم چرا اینطوری شدم فقط میگم بیاد  دیگه وا ...

مشکل تو اینه هیچ هدفی نداری

منتظر یکی هستی حس خوب ازش بگیری بعدم باهاش ازدواج کنی

دختر نود درصد این فکرا خیالات هست و 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2731
مشکل تو اینه هیچ هدفی نداری منتظر یکی هستی حس خوب ازش بگیری بعدم باهاش ازدواج کنی دختر نود درصد ...

ن اصلا من خیلی تلاش کردم برای مغازم الانم دارمش ولی از وقتی اینطوری شده نمیتونم برم نمیدونم چمه فقط میگم برگرده چون واقعا دوستش دارم😔

ن اصلا من خیلی تلاش کردم برای مغازم الانم دارمش ولی از وقتی اینطوری شده نمیتونم برم نمیدونم چمه فقط ...

یه تجربه دار بهت میگه نکن ولی بازم خودت میدونی