2733
2734
عنوان

بچهای خواهرشوهرم عادت دارن اخرهرهفته بیان خونه دایی هاشون

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 45 پست
تو زیادی بهشون رو دادی!   هر رفتی باید آمدی داشته باشه. تو هم چند بار برو خونشون که ببینند مهم ...

بچه ان بعد مدرسع میان خانواده شوهرمم میگن اره جایی نمیرین برین خونه دایی هاتون واقعا سخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا دعوتی نیستن بچه ان بعد مدرسع اخرهفته همیشه میان شوهرم دید خونه ما فقط نمیان گله کرد گفتن میایم ...

الان از گله همسرت اعصابت خرده؟ 

درکت میکنم شوهرمنم مدام گله میکنه که به من زنگ نمیزنید ونمیاید خونم حالا اگه دیگه زنگ هم بزنن وبیان هم  بنظرم ارزش نداره چون خودش گفته منم اعصابم خرد میشه ولی میخوام بی خیال شم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
اصلا دعوتی نیستن بچه ان بعد مدرسع اخرهفته همیشه میان شوهرم دید خونه ما فقط نمیان گله کرد گفتن میایم ...

شوهرت را توجیه کن ی وعده بیان اون ی وعده م بگو براشون سنگ تموم میزارم ولی نه اینکه شب بمونن و...

بهتر ، رو شوهرت کار کن که هیچی نگه. حالا یعنی ناراحتی چرا خونه شما نمیان؟ حوصله داریا. منه منجردم ،ک ...

نه عزیزم نیومدن ولی شوهرم گلع کرد گفتن اومدیم در زدیم نبودین ازاین ب بعد میایم و فلان 

الان از گله همسرت اعصابت خرده؟  درکت میکنم شوهرمنم مدام گله میکنه که به من زنگ نمیزنید ونمیاید ...

واقعا حالا ازالان میخان همش اخرهفته ها بیان و شبم بخوابن چه وضعشه بچهای برادراشون اگه برن خونشون که میگن خوشبحال مادراشون راحتن

من عقدم خاهرزاده های شوهرم خیلی رو اعصابمن درک میکنم 

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
واقعا حالا ازالان میخان همش اخرهفته ها بیان و شبم بخوابن چه وضعشه بچهای برادراشون اگه برن خونشون که ...

بچه داری

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
واقعا حالا ازالان میخان همش اخرهفته ها بیان و شبم بخوابن چه وضعشه بچهای برادراشون اگه برن خونشون که ...

به همسرت بگو چرا گلگی کردی من خودم ارامش میخوام 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
باردارم 

به سلامتی  میگن بچه دار شی محبتش به بچهای خاهرش کم میشه